Tento týden jste koupili 405 Jenvoxů
Jenvox 50ml - účinný přípravek proti pocení a zápachu
 • Jenvox 50ml - účinný přípravek proti pocení a zápachu
 • Jenvox 50ml - účinný přípravek proti pocení a zápachu
 • Jenvox proti pocení podpaží
 • Jenvox proti pocení obličeje a hlavy včetně vlasů
 • Jenvox proti pocení rukou a dlaní
 • Jenvox proti pocení nohou
 • Jenvox proti pocení břicha a zad

Jenvox 50ml

429 Kč

Doprava ZDARMA od 3 kusů nebo od 1100 Kč!

Účinný, nově vyvinutý, cenově výhodný (35 Kč/měsíc) antiperspirant speciálně proti pocení a zápachu podpaží, nohou, rukou, dlaní, obličeje, čela, hlavy vč. vlasové části, krku, zad, hrudi a jiných míst.

Jenvox®️ je  český výrobek a konečně funguje narozdíl od běžných antiperspirantů z reklam a drogerií.

Snadné použití pouze 1-3x týdně, účinkuje až 7 dní a balení vydrží 6-12 měsíců.

Unikátní složení bez alkoholu na jemně gelové bázi. Nabízíme i rychleschnoucí řadu Fast (Jenvox FastFast Sensitive) s odlišnou účinnou látkou. Doporučujme vyzkoušet obě řady, záleží na individuální vnímavosti, jaká vám bude více vyhovovat. Pokud nechcete více přípravků, zvolte jeden z řady Fast díky nejlepším výsledkům v široké populaci.

V nabídce máme také menší Jenvox 20ml.

Počet
Skladem

 • Při objednávce do 13:00 doručení do druhého dne Při objednávce do 13:00 doručení do druhého dne
 • Pokud nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze Pokud nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze nebo zdarma vyměníme za jinou verzi přípravku
 • Jenvox je dostupný v lékárnách Jenvox je také dostupný ve všech lékárnách. Při prvním nákupu doporučujeme zvolit Jenvox Fast nebo Fast Sensitive.

Co je to Jenvox 50ml proti pocení a zápachu

Přípravek s jemně gelovou formulací, jež se krásně roztírá a nestéká. Jako všechny verze Jenvoxu neobsahuje konzervanty či parabeny. Oproti řadě Fast neobsahuje alkohol a má také odlišnou účinnou látku. Přípravky, jako Jenvox, jsou celosvětově doporučovány kožními lékaři proti pocení a zápachu.

V případě, že se rozhodnete Jenvox používat do podpaží, už se nikdy nebudete chtít vrátit k běžnému antiperspirantu nebo deodorantu. Jeho specializované složení a způsob použití na noc zajistí to, že se omezí pocení a zápach v místě aplikace a přitom budete mít na pokožce přirozený pocit.

Jeho použití je snadné. Mohou ho používat ženy, muži i dospívající. Nedisponuje žádnou vůní a tak můžete používat Váš oblíbený deodorant či parfém současně. Při použití na obličeji můžete dále používat make-up nebo líčení. Jenvox je účinný již po prvním použití!

Běžné deodoranty k dostání v drogeriích slibují až 48 hodinou ochranu proti otravnému zápachu a potu, žádný z nich však není schopný dostát svým slibům. Pokud nebudete spokojeni, zdarma vyměníme za Jenvox Fast s odlišnou účinnou látkou nebo Vám vrátíme peníze.

Kde je možné Jenvox použít

Proti pocení a zápachu podpaží, rukou, dlaní, nohou, čela, tváře, hlavy vč. vlasové části, krku, hrudi, zad. Zkrátka všude tam, kde potřebujete. Do podpaží, na obličej, slabiny či jiná citlivá místa doporučujeme ještě šetrnější Fast Sensitive nebo Jenvox Sensitive.

Jak dlouho Jenvox vydrží

Jenvox se používá jen 1-3x týdně na noc nebo dle Vaší potřeby i méně. Při této frekvenci užívání vystačí balení na 6-12 měsíců nebo déle. Od zákazníků často slýcháváme, že jim vydrží přípravek i 2 roky. Cenová úspora je pak oproti běžným antiperspirantům a deodorantům obrovská.

Všechny varianty Jenvoxu

Řadu Fast doporučujeme zvolit při prvním nákupu

 • Jenvox Fast - ověřená klasika proti pocení a zápachu. Rychleschnoucí formulace, jež usychá během několika jednotek nebo desítek sekund.
 • Jenvox Fast Sensitive - rychleschnoucí prémiová verze s nižší a vhodnější koncentrací účinné látky pro citlivá místa (podpaží, obličej, slabiny) nebo citlivou pokožku. Navíc obsahuje hydratační a hojivý allantoin, který se přirozeně vyskytuje v lidském těle.
 • Jenvox - unikátní složení bez alkoholu na lehce gelové vodné bázi. Obsahuje odlišnou účinnou látku než řada Fast.
 • Jenvox Sensitive - prémiová verze bez alkoholu s nižší koncentrací pro citlivá místa nebo citlivou pokožku. Také obsahuje allantoin.

Tip k nákupu: Při nákupu více kusů zvolte více různých variant než abyste zakoupili stejnou verzi několikrát. Zjistíte tak, jaká verze vám vyhovuje nejlépe. Největší rozdíl můžete poznat mezi řadou Fast (Jenvox Fast, Fast Sensitive) a řadou bez přívlastku (Jenvox, Jenvox Sensitive), jelikož obsahují odlišné účinné látky a nosič (alkohol vs. voda).

Jenvox FastJenvox Fast SensitiveJenvoxJenvox Sensitive
Dlouhotrvající efekt (až 7 dní)
Použití kdekoliv
Maximální účinek
Nižší koncentrace účinné látky
Vhodnější na citlivou pokožku / oblast (podpaží, obličej ...)
Zklidňující složka
Rychleschnoucí
Bez alkoholu
Textura vodová vodová jemně gelová jemně gelová

Srovnání

Jenvox 50mlBěžný antiperspirant
Nanášené množství Minimální Velké
Účinek Až 7 dní 24 h
Frekvence použití 1-3x týdně na noc 1x denně
Balení vydrží 6-12 měsíců či déle 1-3 měsíce
Místo Podpaží, nohy, ruce, čelo a jinde. Kdekoliv po těle lokálně. Podpaží
Účinek Funguje Rozporuplný, je často překryt levnou vůní.
Parfemace Bez parfemace. Za ušetřené peníze investujte do kvalitního parfému. Ano
Typ Kulička Kulička, sprej
Složení Jednoduché, účinné, přehledné (3 látky) Desítky látek
Stopy Nešpiní oblečení Může špinit oblečení či zanechávat stopy

Recenze uživatelů

Heureka.cz - ověřené hodnocení eshopu Protipocení.cz

Citace Do druhého dne jsem měl zboží doma. Jenvox funguje až mě to překvapilo. Děkuji! Citace
kuratecko541 ze Zboží.cz

Citace Výrobek opravdu funguje, po druhé aplikaci jsem měla celý den suché podpaží. Citace
PanJana Zboží.cz

Citace Už po prvním použití jsem pocítila značnou úlevu, doufám,že bude stejně účinný i když nebudu používat denně. Opravdu veliká spokojenost. Děkuji i za rychlé vyřízení objednávky. Určitě doporučím a sama znovu objednám. Citace
MIRKA ze Zboží.cz

Citace Paradoxně se potím jen v obličeji a to extrémně... Bohužel výrobky proti pocení jsou cílené na všechny jiné oblasti těla a já byl zoufalostí bez sebe každé léto - Bez váhání jsem proto musel zkusit tohle udělátko, jelikož psali i o obličeji :) Je až neskutečný, že to funguje a to hned po prvním použití... Zatím jsem si to namazal 3 v průběhu jednoho týdne a xicht je suchý celý boží den Krátce po aplikaci to není nijak supr komfortní, ale nic hrozného - kor když mi to vyřešilo obrovský problém a můžu díky tomu zase mezi lidi i v létě Když to funguje na xicht, tak podpaží bude v suchu na 1000 % ... doporučuju maximálně <3 Citace
JohnnyS z Heuréka.cz

Jak Jenvox funguje

Jenvox účinkuje dvěma způsoby. Bezpečně zužuje ústí potních žláz v místě aplikace a aktivně zabraňuje množení bakterií, které způsobují zápach.

Bezpečnost Jenvoxu proti nadměrnému pocení

Klinicky testovaná účinná látka, která je v Jenvoxu použitá, je jednou z nejvíce zkoumaných látek za posledních 50 let s ohledem na vliv na lidské zdraví a nikdy se neprokázaly škodlivé účinky.
Přípravek mohou bez obav používat těhotné a kojící ženy. Jenvox nepůsobí vnitřně, ale pouze na povrchu pokožky a dále do těla či krevního oběhu se kvůli velikosti molekuly přes dno potní žlázy vůbec nedostává. Nemůže tak způsobit zdravotní neduhy jako rakovinu či Alzheimerovu nemoc.

Způsob použití

 1. Jenvox používejte na noc před spaním, kdy jsou potní žlázy nejméně aktivní. Tento způsob užití zaručuje maximální účinnost.
 2. Pokožka v místě nanášení musí být absolutně suchá a nepodrážděná. Před aplikací místo řádně vysušte. Třeba ubrouskem nebo vyfénujte tak, aby se pokožka opět nezačala potit vlivem horkého vzduchu.
 3. Poté Jenvox naneste, nechte zaschnout a působit přes noc. Ráno místo omyjte vodou a během dne již přípravek neaplikujte. Mezitím můžete použít Váš oblíbený deodorant či parfém. Deodoranty často obsahují další látky k zamezení pocení, a tak doporučujeme používat pouze Jenvox a kvalitní parfém.
 4. Přípravek používejte každý den než se pocení sníží na požadovanou úroveň, poté snižte frekvenci na 1-3x týdně či méně dle Vaší potřeby. Nepoužívejte v kuse více jak 7 dní.

Doporučení než začnete Jenvox pravidelně používat

Jenvox nepoužívejte na podrážděnou nebo poraněnou kůži.

Přípravek používejte na úplně suchou kůži minimálně 2 hodiny po koupeli či umytí. Čím delší prodleva, tím lépe, aby pokožka co nejvíce uschnula.

Dodržujte prodlevu nejméně 24 hodin po holení a depilaci míst, kam chcete Jenvox aplikovat. Platí čím déle, tím lépe.

Místo aplikace je vhodné mít oholené pro lepší účinnost, ale není to podmínka. Dodržujte odstup min. 24h uvedený o bod výše.

Neaplikujte Jenvox opětovně pokud již pociťujete dobrý efekt, ale vyčkejte opět do doby, než se na místě objeví zvýšená perspirace.

Při prvním použití v podpaží nebo na obličeji, nenanášejte plnou vrstvu, abyste se vyhnuli nežádoucím účinkům. Postačí máznout pouze 4-5cm na pokožku a rozetřít prsty. Pokud to nebude stačit pro požadovaný efekt, přidat můžete vždy až do té míry, kdy bude nutné si místo přejet kuličkou 5x. Jiná místa nejsou tak citlivá a tak se nebojte dát zase vrstvu větší.

Nežádoucí účinky

Jenvox je velmi dobře snášen. Přechodně se může vyskytnout svědění kůže v místech aplikace.

Pokud se i přes správné dodržování pokynů nežádoucí účinky objeví, lze je snadno vyřešit:

 • Snížit nanášené množství. Stačí si máznout na prst nebo tampónek a pak jemně nanést. Jenvox je velmi účinný i v minimálním množství. Tato rada pomáhá nejvíce.
 • Přípravek nanášet na absolutně suchou pokožku, je dobré si místo řádně otřít ubrouskem nebo vyfénovat. Při fénování nastavte výkon na nižší stupeň, aby se pokožka vlivem horka opět nezpotila.
 • Prodloužit intervaly mezi aplikacemi.
 • Pokud vám to možnosti dovolují, snažte se prodloužit interval mezi holením a užíváním Jenvoxu na více než 24 hodin. Čím déle, tím lépe - pokožka má více času na regeneraci po holení.
 • Nanést 1-3 hodiny před spaním a pak smýt. Musíte být ale v klidu, například ležet u TV. Většinou tato doba stačí pro dobrý účinek.
 • Pro extra citlivou pokožku nabízíme Jenvox Sensitive nebo Jenvox Fast Sensitive

Kontraindikace

Nepoužívejte Jenvox při známé přecitlivělosti nebo alergii na kteroukoli složku přípravku.

Upozornění

Přípravek není určen pro děti.

Přípravek je určen pouze k zevnímu užití.

V případě použití na obličeji dávejte pozor, aby se Vám přípravek nedostal do očí nebo úst. Doporučuji si pouze máznout na prst, jemně nanést na požadované místo a nechat zaschnout. V případě zasažení okamžitě opláchněte vodou.

Lahvičku uchovávejte při pokojové teplotě.

Přípravek může po kontaktu s ušlechtilými kovy způsobit odbarvení.

Složení

Účinná látka: 11% chloridu hlinitého. Pomocné látky: čištěná voda, hydroxyethylcelulóza.
Poznámka: Koncentrace účinných látek nelze porovnávat mezi řadou Fast a touto gelovou řadou Classic. Jedná se o rozdílné účinné látky. Fast je zhruba stejně silný jako gelový Jenvox a slabší Fast Sensitive je obdobný jako Jenvox Sensitive.

Balení

50ml roll-on (kulička). Kuličkou se můžete namazat rovnou (třeba do podpaží) nebo kuličkou lehce máznout na místo aplikace a pak rozetřít rukou/prsty (třeba na nohou a dlaních) nebo si dát menší množství na prst a jemně nanést na postižené místo (třeba na obličeji).

Ostatní typy balení (sprej, tuhý antiperspirant, krém) nejsou z hlediska účinnosti a použitelnosti na všechny možné části zdaleka tak efektivní. Všechny ostatní typy navíc vyžadují další aditiva, které znehodnocují účinnost.

Expirační doba

Spotřebujte do 12 měsíců od prvního použití. Když dobu překročíte, nic se neděje, Jenvox je extrémně stabilní a přirozeně antibakteriální. Pokud Jenvox ani jednou nepoužijete, vydrží vám "na poličce" věčně.

Výrobce

Jenvo s.r.o., Česká republika. Jenvox® je registrovaná ochranná známka.

Jenvox

Parametry

Objem
50 ml
Typ
roll-on s kuličkou
Dlouhotrvající efekt (až 7 dní)
Bez alkoholu
Použití kdekoliv
Maximální účinek
Bez parfemace
Textura
slabě gelová
Užití v těhotenství či při kojení
Doporučen do vlasů
Účinná látka
Jiná než u řady Fast

Mohlo by vás také zajímat

Jenvox Sensitive - šetrný přípravek proti pocení a zápachu

Jenvox 50ml Sensitive

 • prémiové složení pro tu nejcitlivější pokožku
 • obsahuje regenerační a hydratační složku
469 Kč
Antiperspirant Jenvox Fast proti nadměrnému pocení kdekoliv na těle

Jenvox 50ml Fast

 • ověřená klasika proti pocení a zápachu
 • rychleschnoucí verze
419 Kč
Jenvox Fast Sensitive proti pocení a zápachu citlivých míst jako je podpaží, obličej, slabiny a další

Jenvox 50ml Fast Sensitive

 • vhodný pro citlivá místa (podpaží, obličej) nebo citlivou pokožku
 • obsahuje regenerační a hydratační složku
449 Kč

Recenze

Hodnocení 

EXTRÉMNĚ ????% účinný ????????

Nejlepší věc, která mi pomohla se cítit znovu normálním mezi lidma v nesnesitelných vedrech. Znáte to, dobíháte bus, k tomu dusno, nastoupíte do něj, ale musíte druhou zastávku vystoupit, abyste nevypadal, jako blbec, který se asi polil vodou, nebo má horečku. Ano i takové situace jsem zažil, nikomu bych to nepřál. Ale po doporučení nej.kamarádky (sice jsem váhal - vysoká cena), ALE udělal jsem velmi dobře, když jsem objednal přípravek JENVOX 50ml. Druhý den mi ho doručili, použil jsem ho ihned v práci, i přes vědomí důsledku nežádoucích účinků, které se na vlhké pokožce okamžitě projeví - svědění, až bodání tisíce jehliček. ALE ono to funguje!! ???? Sice cítím, jak mi tělo hoří, ale neteče ze mě, jako z vola. ❓Proč tohle nedoporučují lékaři, kteří by měli člověku pomoci?? Protože jim jde jen o prachy!! Cca 5 „lékařů" vymýšleli různé NEFUNGUJÍCÍ sračky, ALE nikdo mi nepomohl, ač museli vědět.
Používám už jen obden a ještě mi něco zbývá (cca 44dní). Skvěle funguje i na hlavu pod vlasy ????
Tzn: na suchou pokožku A číst příb.leták, jinak je agresivní❗
Kdo tvrdí, že nefunguje - LŽE! a nečte ty důl. informace

Hodnocení 

Šárka K.

Doporučuji, opravdu funguje. Jen prosím jak mám správně aplikovat do vlasové části?

Odpověď eshopu:
Dobrý den, jsem rád, že jste s Jenvoxem spokojená. Do vlasové části si naneste pouze na prsty a pak vmasírujte na pokožku. Tato gelová verze Jenvox je do vlasů nejvhodnější, jelikož lépe ulpí než řada Fast, která je úplně vodová - ale zase rychleji schne.

S pozdravem,
Jan Vodička

Hodnocení 

doporučuji

První výrobek, který opravdu funguje. Potil jsem se opravdu hodně v podpaží a nyní nic. Jen mám trochu zarudlou kůži a svědí to. Nemá se používat více jak 7 dní v kuse, ale mě zatím vydrží necelé dva dny, pak už se zase začínám potit. Snížil jsem množství, je to sice lepší, ale stále to svědí. Co s tím? Používám Fast s alkoholem.


Odpověď eshopu:
Dobrý den,
přípravky můžete používat klidně i každý den. To doporučení je spíše orientační, protože lidé to někdy používají zbytečně každý den i když jim stačí 3x týdně. To bude i váš případ, když píšete, že cca dva dny vydrží.
Fast je svojí koncentrací to nejsilnější, co lze dle legislativy vyrábět. Vyzkoušejte ještě gelový Jenvox bez alkoholu. Má odlišnou účinnou látkou a papírově je zhruba silný jako Fast. Pokud se podíváte na složení na procenta, sedět nebudou, ale nelze je porovnávat kvůli odlišné molární hmotnosti účinných látek. Mohl byste ho i lépe snášet bez svědění. Na nežádoucí účinky jinak pomáhají tipy, jež najdete v příbalovém letáku nebo zde na stránkách. Většinou se podaří najít dobrý kompromis mezi funkčností a nežádoucím svěděním:
1) Snížit nanášené množství. Stačí si máznout na prst nebo tampónek a pak jemně nanést. Jenvox je velmi účinný i v minimálním množství. Tato rada pomáhá nejvíce.
2) Přípravek nanášet na absolutně suchou pokožku, je dobré si místo řádně otřít ubrouskem nebo vyfénovat. Při fénování nastavte výkon na nižší stupeň, aby se pokožka vlivem horka opět nezpotila.
3) Prodloužit intervaly mezi aplikacemi. Nenanášejte Jenvox opětovně, když je již účinek dostatečný, ale vyčkejte opět do doby, kdy se objeví zvýšená perspirace.
4) Pokud vám to možnosti dovolují, snažte se prodloužit interval mezi holením a užíváním Jenvoxu na více než 24 hodin. Čím déle, tím lépe - pokožka má více času na regeneraci po holení.
5) Nanést 1-3 hodiny před spaním a pak smýt. Musíte být ale v klidu, například ležet u TV. Většinou tato doba stačí pro dobrý účinek.

Ještě jednou děkuji za nákup a s pozdravem,
Jan Vodička

Hodnocení 

Nespokojenost

Výrobek mě zklamal. Vše jsem dodržovala dle uvedených pokynů a výsledek se nedostavil. Za mě vyhozené peníze.

Odpověď eshopu:
Dobrý den, mrzí mne, že vám přípravek nefunguje. Proto nabízíme vrácení platby nebo zaslání zdarma jiné verze s odlišnou účinnou látkou, jak píšeme tady výše na stránkách. Ozvěte se mi prosím přímo na info@protipoceni.cz . Dle téměř anonymní recenze nejsem schopen poznat vaši objednávku. Pokud by vám nefungovala ani druhá verze, nebude vám už bohužel z přípravků fungovat nic, jelikož Jenvoxy jsou to nejsilnější, co lze vůbec dle legislativy vyrábět.

Děkuji a s pozdravem,
Jan Vodička

Hodnocení 

Jenvox fast

S firmou jsem moc spokojená, nevyhovoval mi slabší přípravek, majitel mi obratem zaslal Fast a jsem nadmíru spokojená. Děkuji za ochotu, určitě budu objednávat. Lenka

Hodnocení 

doporučuju

Používala jsem přípravek ve spreji od jiné firmy, Jenvox mě nalákal díky recenzím, poprvé co je u nějakého výrobku účinek tak rychlý, používám cca 8 dní ......v teplém počasí nervy, potůčky potu po zádech, teď víkend kdy bylo už horko, 2 dny od rána do večera strávené se synem na turnaji na přímém slunci.... ani kapka, záda úplně v suchu !!! Ta úleva vzít si jakékoliv oblečení bez obav , že se budu muset převlíkat, být v suchu a hlavně v pohodě .Upřímně za tento ,, vynález"" moc děkuju
Ráda Vás budu dál doporučovat ♡ ♡ ♡

Hodnocení 

Jenvox

Po koupení tohoto přípravku jsem byl velmi skeptický k jeho zázračným účinkům. Na trhu existuje velké množství podobných produktů, ale žádný nikdy neúčinkoval. Po vyzkoušení tohoto přípravku jsem byl opravdu překvapen, jak rychle působí. Vyrobce uvádí, že po týdnu by měl přípravek být používán 1x až 3x týdně. Skutečně stačí třeba trochu silnější vrstva a celý týden se nepotíte. Dříve jsem míval propocená trička, košile a kdo ví co všechno. To skončilo. Také mi to dodalo jistou míru sebevědomí a klidně teď v práci mohu zvednout ruce aniž bych se styděl za propocená trika a košile. Tento výrobek Vám může bez nadsázky změnit život. Při prvním použití se u mě objevilo svědění v podpaží. Svědění jsem překonal a výsledek se dostavil už následující den. Určitě s koupí tohoto přípravku nečekejte. Dávám 10 z 10.

Hodnocení 

????

Již po prvním použití jsem se v podpaží za celý den vůbec nezpotila.Přikoupila jsem si i vložky,ale zatím nejsou potřeba.Podle mě nejlepší výrobek na trhu, který opravdu účinkuje.

Hodnocení 

jenvox

Rychlost dodání. Účinnost již od druhého dne. Používám pouze na obličej a hlavu a opravdu to funguje a problém je mnohem menší.Recenze ze Zboží.cz, Ověřený zákazník

Hodnocení 

..skoda jen

Opravdu funguje hned po prvnim pouziti,ale strasne pak svedi i nekolik dnu bez dalsiho pouzitiOdpověď eshopu: Dobrý den, toto prakticky hrozí pouze při nanášení většího množství do podpaží či na obličej, u jiných částí těla to nehrozí. Lze se tomu snadnou vyhnout dodržováním rad příbalovém letáku, který je i tady na stránkách. Nanášejte si ho prosím velmi málo na suchou a nepodrážděnou pokožku. Třeba stačí pouze máznout na prst a poté jemně nanést na požadované místo. Jenvox je velmi účinný i v malých množstvích. Ještě se prosím ujistěte, že ráno přípravek omýváte a jinak dodržujete všechny ostatní pokyny. Do podpaží či na obličej nebo pro citlivou pokožku navíc kdyžtak nabízíme ještě Jenvox Fast Sensitive nebo Jenvox Sensitive.


Děkuji za objednávku a s pozdravem,

Jan Vodička

Hodnocení 

FUNGUJE

Bohužel jsem se vždy potila a nic nepomáhalo ,ale tohle je skvělé, opravdu to funguje, stačí se máznout jen maličko = vůbec se nepotíte a vydrží to několik dní. Synovi to pomohlo na pocení a zápach nohou. Opravdu mohu doporučit.

Hodnocení 

Funguje jako Driclor

Opravdu funguje jako Driclor. Objednala jsem dohromady ještě sensitive verzi, tak jsem zvědavá, zda poznám rozdíl. Zatím za mě perfektní.

Hodnocení 

Dávám plus

Ve čtvrtek objednáno, v pátek doručeno a večer vyzkoušeno. Neuveřitelný, ale fakt to funguje hned. Pak jsem už ani neměla potřebu nanášet a efekt zatím přetrvává. Perfektní a navíc je to český výrobek. DOPORUČUJI. Hana H.

Přidat recenzi

Jenvox 50ml