Tento týden jste koupili 401 Jenvoxů
Jenvox Fast Sensitive proti pocení a zápachu citlivých míst jako je podpaží, obličej, slabiny a další
 • Jenvox Fast Sensitive proti pocení a zápachu citlivých míst jako je podpaží, obličej, slabiny a další
 • Jenvox Fast Sensitive je šetrný antiperspirant proti pocení a zápachu citlivých míst jako je podpaží, obličej, slabiny a další
 • Antiperspirant Jenvox proti pocení podpaží a zápachu podpaží
 • Jenvox proti pocení obličeje a hlavy včetně vlasové části
 • Přípravek Jenvox proti pocení rukou a dlaní
 • Přípravek Jenvox proti pocení nohou a zápachu nohou
 • Přípravek Jenvox proti pocení břicha, zad a dalších částí
 • Přípravek Jenvox proti pocení hrudníku

Jenvox 50ml Fast Sensitive

449 Kč

Doprava ZDARMA od 3 kusů nebo od 1100 Kč!

Účinný, cenově výhodný (37 Kč/měsíc) antiperspirant speciálně proti pocení a zápachu podpaží, nohou, rukou, dlaní, obličeje, čela, hlavy vč. vlasové části, krku, zad, hrudi a jiných míst.

Jenvox®️ je  český výrobek a konečně funguje narozdíl od běžných antiperspirantů z reklam a drogerií.

Snadné použití pouze 1-3x týdně, účinkuje až 7 dní a balení vydrží 6-12 měsíců. Extrémně rychle zasychá (do několika desítek sekund), nelepí a nebarví oblečení.

Prémiové složení s regeneračním a hydratačním allantoinem. Obsahuje nižší a vhodnější koncentraci účinné látky na citlivá místa jako je podpaží, obličej, slabiny nebo pro citlivou pokožku.

Nabízíme také řadu Jenvox Sensitive s jemně gelovou konzistencí a odlišnou účinnou látkou. Doporučujeme vyzkoušet oba, záleží na individuální vnímavosti, jaký vám bude více vyhovovat. Pokud chcete pouze jeden přípravek, zvolte Fast Sensitive díky nejlepším výsledkům v široké populaci.

Počet
Skladem

 • Při objednávce do 13:00 doručení do druhého dne Při objednávce do 13:00 doručení do druhého dne
 • Pokud nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze Pokud nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze nebo zdarma vyměníme za jinou verzi přípravku
 • Jenvox je dostupný v lékárnách Jenvox je také dostupný ve všech lékárnách. Při prvním nákupu doporučujeme zvolit Jenvox Fast nebo Fast Sensitive.

Co je to Jenvox 50ml Fast Sensitive proti pocení a zápachu

Jenvox Fast Sensitive je ještě šetrnější verze Jenvoxu Fast a je tak vhodný pro ty nejcitlivější místa (podpaží, obličej, slabiny...) nebo citlivou pokožku. Disponuje takovou koncentrací účinné látky, která perfektně chrání, ale nedráždí a navíc má hydratační a hojivou složku ve formě allantoinu, jenž se přirozeně vyskytuje v lidském těle.

Jeho použití je snadné. Mohou ho používat ženy, muži i dospívající. Po konzultaci s pediatrem nebo dermatologem můžete přípravek aplikovat i dětem. Nedisponuje žádnou vůní a tak můžete používat Váš oblíbený deodorant či parfém současně. Při použití na obličeji můžete dále používat make-up nebo líčení. Jenvox je účinný již po prvním použití!

V případě, že se rozhodnete Jenvox používat do podpaží, už se nikdy nebudete chtít vrátit k běžnému antiperspirantu nebo deodorantu. Jeho specializované složení a způsob použití na noc zajistí to, že se omezí pocení a zápach v místě aplikace a přitom budete mít na pokožce přirozený pocit.

Běžné deodoranty k dostání v drogeriích slibují až 48 hodinou ochranu proti otravnému zápachu a potu, žádný z nich však není schopný dostát svým slibům. Pokud nebudete spokojeni s Jenvoxem, zdarma vyměníme za verzi Jenvox Sensitive s odlišnou účinnou látkou nebo Vám vrátíme peníze.

Kde je možné Jenvox Fast Sensitive použít

Fast Sensitive verzi doporučujeme na citlivá místa jako je podpaží, na obličej, do oblasti prsou či třísel anebo pro lidi s citlivou pokožkou. Jinak lze přípravek aplikovat kdekoliv. Na ruce, nohy, záda, vlasovou část hlavy a další místa zvažte silnější Jenvox Fast nebo Jenvox.

Jak dlouho Jenvox Fast Sensitive vydrží

Jenvox se používá jen 1-3x týdně na noc nebo dle Vaší potřeby i méně. Při této frekvenci užívání vystačí balení na 6-12 měsíců nebo déle. Od zákazníků často slýcháváme, že jim vydrží přípravek i 2 roky. Cenová úspora je pak oproti běžným antiperspirantům a deodorantům obrovská.

Všechny varianty Jenvoxu

Řadu Fast doporučujeme zvolit při prvním nákupu

 • Jenvox Fast - ověřená klasika proti pocení a zápachu. Rychleschnoucí formulace, jež usychá během několika jednotek nebo desítek sekund.
 • Jenvox Fast Sensitive - rychleschnoucí prémiová verze s nižší a vhodnější koncentrací účinné látky pro citlivá místa (podpaží, obličej, slabiny) nebo citlivou pokožku. Navíc obsahuje hydratační a hojivý allantoin, který se přirozeně vyskytuje v lidském těle.
 • Jenvox - unikátní složení bez alkoholu na lehce gelové vodné bázi. Obsahuje odlišnou účinnou látku než řada Fast.
 • Jenvox Sensitive - prémiová verze bez alkoholu s nižší koncentrací pro citlivá místa nebo citlivou pokožku. Také obsahuje allantoin.

Tip k nákupu: Při nákupu více kusů zvolte více různých variant než abyste zakoupili stejnou verzi několikrát. Zjistíte tak, jaká verze vám vyhovuje nejlépe. Největší rozdíl můžete poznat mezi řadou Fast (Jenvox Fast, Fast Sensitive) a řadou bez přívlastku (Jenvox, Jenvox Sensitive), jelikož obsahují odlišné účinné látky a nosič (alkohol vs. voda).

Jenvox FastJenvox Fast SensitiveJenvoxJenvox Sensitive
Dlouhotrvající efekt (až 7 dní)
Použití kdekoliv
Maximální účinek
Nižší koncentrace účinné látky
Vhodnější na citlivou pokožku / oblast (podpaží, obličej ...)
Zklidňující složka
Rychleschnoucí
Bez alkoholu
Textura vodová vodová jemně gelová jemně gelová

Srovnání

Jenvox 50ml Fast SensitiveBěžný antiperspirant
Nanášené množství Minimální Velké
Účinek Až 7 dní 24 h
Frekvence použití 1-3x týdně na noc 1x denně
Balení vydrží 6-12 měsíců či déle 1-3 měsíce
Místo Podpaží, obličej anebo kdekoliv pro lidi s citlivou pokožku. Podpaží
Účinek Funguje Rozporuplný, je často překryt levnou vůní.
Parfemace Bez parfemace. Za ušetřené peníze investujte do kvalitního parfému. Ano
Typ Kulička Kulička, sprej, tuhý
Složení Jednoduché, účinné, přehledné (4 látky) Desítky látek
Stopy Nešpiní oblečení Může špinit oblečení či zanechávat stopy

Recenze uživatelů

Heureka.cz - ověřené hodnocení eshopu Protipocení.cz

Citace Funguje nad očekávání, výsledek je znatelný již po prvním použití. Výborná alternativa zahraniční značce, vřele doporučuji. Citace
Pepa.kabrt ze Zboží.cz

Citace Výrobek opravdu funguje, po druhé aplikaci jsem měla celý den suché podpaží. Citace
PanJana Zboží.cz

Citace Už po prvním použití jsem pocítila značnou úlevu, doufám,že bude stejně účinný i když nebudu používat denně. Opravdu veliká spokojenost. Děkuji i za rychlé vyřízení objednávky. Určitě doporučím a sama znovu objednám. Citace
MIRKA ze Zboží.cz

Citace Paradoxně se potím jen v obličeji a to extrémně... Bohužel výrobky proti pocení jsou cílené na všechny jiné oblasti těla a já byl zoufalostí bez sebe každé léto - Bez váhání jsem proto musel zkusit tohle udělátko, jelikož psali i o obličeji :) Je až neskutečný, že to funguje a to hned po prvním použití... Zatím jsem si to namazal 3 v průběhu jednoho týdne a xicht je suchý celý boží den Krátce po aplikaci to není nijak supr komfortní, ale nic hrozného - kor když mi to vyřešilo obrovský problém a můžu díky tomu zase mezi lidi i v létě Když to funguje na xicht, tak podpaží bude v suchu na 1000 % ... doporučuju maximálně <3 Citace
JohnnyS z Heuréka.cz

Jak Jenvox funguje

Jenvox účinkuje dvěma způsoby. Bezpečně zužuje ústí potních žláz v místě aplikace a aktivně zabraňuje množení bakterií, které způsobují zápach.

Bezpečnost Jenvoxu proti nadměrnému pocení

Klinicky testovaná účinná látka, která je v Jenvoxu použitá, je jednou z nejvíce zkoumaných látek za posledních 50 let s ohledem na vliv na lidské zdraví a nikdy se neprokázaly škodlivé účinky.
Přípravek mohou bez obav používat těhotné a kojící ženy. Jenvox nepůsobí vnitřně, ale pouze na povrchu pokožky a dále do těla či krevního oběhu se kvůli velikosti molekuly přes dno potní žlázy vůbec nedostává. Nemůže tak způsobit zdravotní neduhy jako rakovinu či Alzheimerovu nemoc.

Způsob použití

 1. Jenvox používejte na noc před spaním, kdy jsou potní žlázy nejméně aktivní. Tento způsob užití zaručuje maximální účinnost.
 2. Pokožka v místě nanášení musí být absolutně suchá a nepodrážděná. Před aplikací místo řádně vysušte. Třeba ubrouskem nebo vyfénujte tak, aby se pokožka opět nezačala potit vlivem horkého vzduchu.
 3. Poté Jenvox naneste, nechte zaschnout a působit přes noc. Ráno místo omyjte vodou a během dne již přípravek neaplikujte. Mezitím můžete použít Váš oblíbený deodorant či parfém. Deodoranty často obsahují další látky k zamezení pocení, a tak doporučujeme používat pouze Jenvox a kvalitní parfém.
 4. Přípravek používejte každý den než se pocení sníží na požadovanou úroveň, poté snižte frekvenci na 1-3x týdně či méně dle Vaší potřeby. Nepoužívejte v kuse více jak 7 dní.

Doporučení než začnete Jenvox pravidelně používat

Jenvox nepoužívejte na podrážděnou nebo poraněnou kůži.

Přípravek používejte na úplně suchou kůži minimálně 2 hodiny po koupeli či umytí. Čím delší prodleva, tím lépe, aby pokožka co nejvíce uschnula.

Dodržujte prodlevu nejméně 24 hodin po holení a depilaci míst, kam chcete Jenvox aplikovat. Platí čím déle, tím lépe.

Místo aplikace je vhodné mít oholené pro lepší účinnost, ale není to podmínka. Dodržujte odstup min. 24h uvedený o bod výše.

Neaplikujte Jenvox opětovně pokud již pociťujete dobrý efekt, ale vyčkejte opět do doby, než se na místě objeví zvýšená perspirace.

Při prvním použití v podpaží nebo na obličeji, nenanášejte plnou vrstvu, abyste se vyhnuli nežádoucím účinkům. Postačí máznout pouze 4-5cm na pokožku a rozetřít prsty. Pokud to nebude stačit pro požadovaný efekt, přidat můžete vždy až do té míry, kdy bude nutné si místo přejet kuličkou 5x. Jiná místa nejsou tak citlivá a tak se nebojte dát zase vrstvu větší.

Nežádoucí účinky

Jenvox je velmi dobře snášen. Přechodně se může vyskytnout svědění kůže v místech aplikace.

Pokud se i přes správné dodržování pokynů nežádoucí účinky objeví, lze je snadno vyřešit:

 • Snížit nanášené množství. Stačí si máznout na prst nebo tampónek a pak jemně nanést. Jenvox je velmi účinný i v minimálním množství. Tato rada pomáhá nejvíce.
 • Přípravek nanášet na absolutně suchou pokožku, je dobré si místo řádně otřít ubrouskem nebo vyfénovat. Při fénování nastavte výkon na nižší stupeň, aby se pokožka vlivem horka opět nezpotila.
 • Prodloužit intervaly mezi aplikacemi.
 • Pokud vám to možnosti dovolují, snažte se prodloužit interval mezi holením a užíváním Jenvoxu na více než 24 hodin. Čím déle, tím lépe - pokožka má více času na regeneraci po holení.
 • Nanést pouze 1-3 hodiny před spaním a pak smýt. Musíte být ale v klidu, například ležet u TV. Většinou tato doba stačí pro dobrý účinek.
 • Pro extra citlivou pokožku nabízíme Jenvox Sensitive bez alkoholu

Kontraindikace

Nepoužívejte Jenvox při známé přecitlivělosti nebo alergii na kteroukoli složku přípravku.

Upozornění

Přípravek není určen pro děti. Přípravek je určen pouze k zevnímu užití. Lahvičku uchovávejte při pokojové teplotě. Nedávejte do kontaktu se ohněm.

V případě použití na obličeji dávejte pozor, aby se Vám přípravek nedostal do očí nebo úst. Doporučuji si pouze máznout na prst, jemně nanést na požadované místo a nechat zaschnout. V případě zasažení okamžitě opláchněte vodou.

Přípravek může po kontaktu s ušlechtilými kovy způsobit odbarvení.

Složení

Účinná látka: 12% hexahydrátu chloridu hlinitého. Hydratační a regenerační složka: allantoin. Pomocné látky: alkohol, čištěná voda.
Poznámka: Koncentrace účinných látek nelze porovnávat mezi řadou Fast a gelovou řadou Classic. Jedná se o rozdílné účinné látky. Fast je zhruba stejně silný jako gelový Jenvox a slabší Fast Sensitive je obdobný jako Jenvox Sensitive.

Balení

50ml roll-on (kulička). Kuličkou se můžete namazat rovnou (třeba do podpaží) nebo kuličkou lehce máznout na místo aplikace a pak rozetřít rukou/prsty (třeba na nohou a dlaních) nebo si dát menší množství na prst a jemně nanést na postižené místo (třeba na obličeji).

Ostatní typy balení (sprej, tuhý antiperspirant, krém) nejsou z hlediska účinnosti a použitelnosti na všechny možné části zdaleka tak efektivní. Všechny ostatní typy navíc vyžadují další aditiva, které znehodnocují účinnost.

Expirační doba

Spotřebujte do 12 měsíců od prvního použití. Když dobu překročíte, nic se neděje, Jenvox je extrémně stabilní a přirozeně antibakteriální. Pokud Jenvox ani jednou nepoužijete, vydrží vám na poličce věčně.

Výrobce

Jenvo s.r.o., Česká republika. Jenvox® je registrovaná ochranná známka.

Jenvox

Parametry

Objem
50 ml
Typ
roll-on s kuličkou
Dlouhotrvající efekt (až 7 dní)
Použití kdekoliv
Nižší koncentrace účinné látky
Vhodnější na citlivou pokožku / oblast (podpaží, obličej ...)
Zkliďnující složka
allantoin
Bez parfemace
Rychleschnoucí
Textura
vodová
Užití v těhotenství či při kojení
Doporučen do vlasů
Do vlasů zvolte Jenvox, jelikož je lehce gelový a lépe ulpí
Účinná látka
Jiná než u řady Jenvox

Mohlo by vás také zajímat

Jenvox 50ml - účinný přípravek proti pocení a zápachu

Jenvox 50ml

 • nový český přípravekJenvox český výrobek s nejlepším poměrem cena/výkon
 • unikátní šetrné složení bez alkoholu
429 Kč
Jenvox Sensitive - šetrný přípravek proti pocení a zápachu

Jenvox 50ml Sensitive

 • prémiové složení pro tu nejcitlivější pokožku
 • obsahuje regenerační a hydratační složku
469 Kč
Antiperspirant Jenvox Fast proti nadměrnému pocení kdekoliv na těle

Jenvox 50ml Fast

 • ověřená klasika proti pocení a zápachu
 • rychleschnoucí verze
419 Kč

Recenze

Hodnocení 

Bezvadně funguje

Bezvadně funguje. Jako bonus - nezanechá žádné skvrny na tmavém oblečení.
Používám 3x týdně a stačí to.

Hodnocení 

jemná kůže

na jemnou kůži (podpaží, krk, obličej, dekolt) výborný, nesvědí a už po první aplikaci viditelné výsledky.

Hodnocení 

Čekala jsem víc.

Používám týden - stále se potím, ale méně. Možná jsem měla zvolit Jenvox s jinou účinnou látkou. Zkusím používat ještě tři dny a uvidim... Po Dricloru jsem se nepotila, ale přestala jsem ho používat kvůli velmi nepříjemným vedlejším účinkům.

Odpověď eshopu:
Dobrý den,
děkuji za Vaši recenzi. Jenvox Fast Sensitive (a Jenvox Sensitive) obsahuje nižší koncentraci účinné látky+allantoin, jsou tak šetrnější, ale u někoho zase nedostačující. Stále je to však velmi silný antiperspirant a pro většinu lidí dostačující! Hodnocení Fastu a Fastu Sensitive je zákazníky stejné.
Popíšu Vám Jenvoxy z hlediska Dricloru:
Jenvox Fast - stejné složení jako Driclor. Spoustu lidí ho popisuje jako šetrnější. Bude vám stejně fungovat, ale v případě, že jste pociťovala nežádoucí účinky, tak se objeví také.
Jenvox Fast Sensitive - slabší koncentrace účinné látky oproti Dricloru + allantoin. Nežádoucí účinky vymizí nebo budou menší, zase u vás už je bohužel účinek nedostatečný.
Jenvox - gelový bez alkoholu a jiná účinná látka než Driclor. Jsou lidé, kteří tuto variantu snášejí nebo jim funguje lépe.
Jenvox Sensitive - obdobné složení jako Jenvox o bod výše, nižší koncetrace účinné látky + allantoin. Máme i 20ml verzi.

Nežádoucí účinky jdou eliminovat opatřeními jako nanášet pouze 1-3h před spaním a pak smýt, dávat si pouze na prst, dodržovat co nejdelší odstup od holení a koupání... Jakmile se pokožka jednou podráždí, je nutné si dát od přípravku několik dní pauzu do úplného uklidnění. Účinná látka vydrží několik dní a opakovaným nanášením se pak problém pouze kumuluje. Když už se podráždění objeví, většinou lze mezi nežádoucími účinky a dobrou účinností najít kompromis. Někdy se člověk s přípravkem trefí až napodruhé a proto ho zasíláme úplně zdarma, jak slibujeme výše na stránkách.

Ještě jednou děkuji za nákup a s pozdravem,
Jan Vodička

 • 1 z 1 shledalo tuto recenzi přínosnou
Hodnocení 

Neskutečné

Jenvox sensitive používám asi rok a jsem neskutečně spokojená. Vždy jsem měla propocene podpaží i v zimě, ale s jenvoxem, to prostě že dne na den skončilo. Jen lituji, že jsem ho neobjevila dříve.

Hodnocení 

Jenvox

Dle recenzí sem zakoupila jenvox sensitive,a na mě bohužel nepůsobí,potím se dále.A vše jsem dělala podle návodu.Jsem zklamaná

Odpověď eshopu:
Právě pro tyto případy slibujeme tady výše na stránkách zaslání odlišné verze Jenvoxu s jinou účinnou látkou zdarma. Ozvěte se mi prosím na email info@protipoceni.cz

S pozdravem,
Jan Vodička
protipoceni.cz

 • 1 z 1 shledalo tuto recenzi přínosnou
Hodnocení 

Recenze

Konečně produkt,který skutečně funguje hned od první chvíle. Doporučuji všem,kdo se hodně potí. Jsem maximálně spokojená a už budu kupovat jen tohle.

Hodnocení 

Doporučuji

Přípravek používám zatím krátce a zda se že opravdu funguje. Jediné co bych vytkla, je pálení v podpaží první dvě aplikace, třetí aplikace už jenom chvíli mentolově chladila.

Hodnocení 

FUNGUJE!!!

+ Opravdu omezil pocení takřka na minimum, jsem velmi mile překvapena.

- Po první aplikaci mírné svědění, stačila ale tenší vrstvička antiperspirantu a problém byl vyřešen.

Všem doporučuji.

Hodnocení 

Fast Sensitive

Skutečně rychle zasychá
Oproti Dricloru je jemnější pro citlivou pokožku - neštípe
Již po první aplikaci znatelné účinky

Hodnocení 

super

Konečně přípravek který opravdu funguje a nemá konkurenci!!!!! Nikdy už nebudu používat nic jiného, proto že, vše co si koupíte v drogerii je k ničemu. Doporučím všem co znám.

Hodnocení 

Jenovox

Velmi dobrý funkční antiperspirant
Vydrží avizovaných několik dní
Může se použít kdekoliv, pravidelně použivám do podpaží a příležitostně používám na obličej či ruce

Hodnocení 

Nejlepší!

Měla jsem problém s velkým pocením hlavně v obličeji a na krku pod vlasy. V práci, kde bylo přes léto skoro 30 stupňů a mě vyloženě tekl pot po obličeji, bylo to opravdu nežádoucí, nemohla jsem se ani nalicit. Díky Jenvoxu se pocení ze začátku zastavilo na minimum a po po nějakých 14 dní jsem se přestala potit úplně a to mám husté kudrnaté vlasy a konečně je mohu nosit rozpuštěné. Takže já děkuji za tento skvělý přípravek a všem mohu jen doporučit.????????????

Hodnocení 

Fast Sensitive

+ Velikost balení
+ Jasný návod
+ Příjemný pocit po aplikaci
+ Neutrální vůně
+ Nezanechává bílé stopy ani lepivý pocit v podpaží

Jsem velmi potivý typ (i za klidové situace). I přes dodržení návodu, se bohužel potím. Je to individuální záležitost, na někoho jiného by produkt dozajista zabral. Potivost se snížila u mě o cca 60 % (za cca týdenní dobu používání).

Odpověď eshopu:
Dobrý den,
děkuji za Vaši recenzi. Jak slibujeme výše, zaslal jsem Vám odlišnou verzi Jenvoxu. Řadu Fast doporučujeme zákazníkům při prvním nákupu, jelikož podává pro většinu lidí nejlepší výsledky. Samozřejmě někomu vyhovovat nemusí, zrovna jako vám, ale je to pouze cca 10% populace.

S pozdravem,
Jan Vodička

Přidat recenzi

Jenvox 50ml Fast Sensitive