• Doprava ZDARMA od 1100 Kč při platbě předem nebo kartou, u dobírky je sleva na 89 Kč

  • Objednávky přijaté do 13:00 jsou ještě tentýž den odeslány a doručeny do druhého pracovního dne.

Zboží je odesíláno Českou poštou.
Pokud Vás pošťák nezastihne na dodací adrese, zanechá Vám ve schránce lísteček a balíček bude uložen po dobu 15 dní na Vaší poště. Úložní lhůtu lze prodloužit o dalších 15 dní nebo požádat o opětovné doručení zdarma.

Platba bankovním převodem - 99 Kč nebo zdarma od 1100Kč

Částku po dokončení objednávky prosím zašlete na účet 2600819852/2010 (Fio banka) a jako variabilní symbol vyplňte Vaše číslo objednávky, které obdržíte po jejím dokončení. Zobrazíme Vám také QR kód pro rychlé zaplacení.

Objednávky odesíláme po přijetí platby.
Doba převodu je maximálně do 2. pracovního dne. U většiny bank je převod okamžitý a proto, když si stihnete objednat do 13 hodin, bude Vám balíček ještě ten samý den odeslán.

Platba kartou - 99 Kč nebo zdarma od 1100Kč

Okamžitá úhrada platební kartou jako je Visa, MasterCard, Visa Electron, Maestro a další. Platbu přijmeme ihned, takže Vám objednávku můžeme co nejrychleji odeslat. Platba probíhá přes zabezpečenou platební bránu Comgate.

Platební karta Mastercard Platební karta Maestro Platební karta Visa Platební karta Visa Electron Apple Pay

Platba dobírkou - 129 Kč nebo sleva na 89 Kč při objednávce od 1100 Kč

Částka 129Kč (89Kč po slevě) je celkové poštovné vč. dobírky - neplatíte už nic navíc. Při platbě na dobírku je od Vás celková částka vybrána při předávání zásilky prostřednictvím poštovního doručovatele v hotovosti.