• Doprava ZDARMA od 1100 Kč při platbě předem nebo kartou, u dobírky je sleva na 99 Kč

  • Objednávky přijaté do 13:00 jsou ještě tentýž den odeslány a doručeny do 2-3. pracovního dne (dle dopravce).

 

Dopravci:

  • Balíkovna + AlzaBoxy (99 Kč, do 2. dne) - balíček bude uložen na zvolenou Balíkovnu nebo další spřátelené boxy po dobu 2-7 dní (záleží na výdejním místě).
  • Zásilkovna (99 Kč, do 3. dne) - balíček bude uložen na Vámi zvoleném výdejním místě (7 dní) či Z-Boxu/AlzaBoxu (2 dny).
  • Česká pošta kurýr - ekonomicky (99 Kč, do 2-3. dne) - pokud Vás doručovatel nezastihne, zanechá ve schránce lísteček a balíček bude uložen po dobu 15 dní na Vaší poště.
  • Česká pošta kurýr (109 Kč, do 2. dne) - pokud Vás doručovatel nezastihne, zanechá ve schránce lísteček a balíček bude uložen po dobu 15 dní na Vaší poště.
  • Zásilkovna kurýr (129 Kč, do 3. dne) - doručovatel vás bude kontaktovat telefonicky a pokud Vás nezastihne, zanechá balíček na nejbližším výdejním místě Zásilkovny po dobu 7 dní.

Platba kartou

Okamžitá úhrada platební kartou jako je Visa, MasterCard a další. Platbu přijmeme ihned, takže Vám objednávku můžeme co nejrychleji odeslat. Platba probíhá přes zabezpečenou platební bránu Comgate.

Platební karta Mastercard Platební karta Maestro Platební karta Visa Platební karta Visa Electron Google Pay Apple Pay

Platba dobírkou

Děkujeme Vám, že objednávku přeberete. Evidujeme velké množství nevyzvednutých dobírek :(

Příplatek za dobírku je 39Kč. U objednávky nad 1100Kč je pak celkové dopravné už vč. dobírky za 99Kč bez ohledu na dopravce. Částka je od Vás vybrána doručovatelem. Při objednávce na výdejní místa nelze na někde zaplatit na místě, ale pouze předem kartou online - odkaz k zaplacení dostanete v emailu.

Platba bankovním převodem (+QR kód)

Částku po dokončení objednávky prosím zašlete na účet 2600819852/2010 (Fio banka) a jako variabilní symbol vyplňte Vaše číslo objednávky. Zobrazíme Vám také QR kód pro rychlé zaplacení.

Objednávky odesíláme po přijetí platby. U většiny bank je převod okamžitý a proto, když si stihnete objednat do 13 hodin, bude Vám balíček ještě ten samý den odeslán.