Everdry 50ml PLUS - přípravek proti pocení a zápachu s biosložkami pro citlivou pokožku
 • Everdry 50ml PLUS - přípravek proti pocení a zápachu s biosložkami pro citlivou pokožku
 • Everdry 50ml PLUS - přípravek proti pocení a zápachu s biosložkami pro citlivou pokožku

Everdry 50ml PLUS

699 Kč

Doprava ZDARMA od 2 kusů nebo od 1100 Kč!

Šetrný antiperspirant proti nadměrnému pocení a zápachu podpaží, nohou, rukou, čela, zad, hrudi a jiných míst.

Everdry disponuje šetrným složením bez alkoholu a je tak vhodný pro velmi citlivou pokožku.

Verze PLUS oproti klasickému Everdry 50ml obsahuje látky pro zklidnění a regeneraci pokožky, ale není tolik účinný.

Počet
Skladem

 • Při objednávce do 13:00 doručení do druhého dne Při objednávce do 13:00 doručení do druhého dne
 • Pokud nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze Pokud nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze nebo zdarma vyměníme za jinou verzi přípravku
 • Jenvox je dostupný v lékárnách Jenvox je také dostupný ve všech lékárnách. Při prvním nákupu doporučujeme zvolit Jenvox Fast nebo Fast Sensitive.

Co je to Everdry 50ml PLUS

Everdry PLUS je antiperspirant vyvinutý přímo proti nadměrnému pocení. Exceluje tam, kde ostatní výrobky selhávají. Je vyjímečný hlavně svým šetrným složením vhodným i pro tu nejcitlivější pokožku, kdy zároveň poskytuje optimální ochranu proti pocení a zápachu.
Přípravek neobsahuje dráždivý alkohol a konzervační látky, nehrozí tak podráždění či pálení pokožky jako u jiných výrobků. Oproti standardní verzi Everdry 50ml obsahuje další biosložky jako je výtažek z šalvěje, aloe, allantoin a glycerin pro zklidnění a regeneraci pokožky. Přípravek je klinicky testovaný.

Everdry je vhodný pro ženy a muže bez rozdílu, jelikož je bez parfemace. Díky tomu můžete zahodit Váš deodorant, který nefunguje, a současně s Everdry používat Váš oblíbený parfém či jinou vůni bez omezení.

Everdry se používá velmi snadno jen 2-3x týdně na noc. Účinek vydrží až 5 dní nebo i více. Balení při této frekvenci užívání vydrží až rok i více.

Kde je možné Everdry použít?

Everdry je určený proti pocení podpaží, rukou, dlaní, nohou, čela, krku, zad a jiných míst. Prostě všude tam, kde potřebujete! Účinná látka také spolehlivě zabraňuje zápachu, protože se sníží počet odumírajících bakterií, které zápach vytváří. Pokud Vás trápí hlavně zápach nohou nebo zápach podpaží i když máte pocit, že se tolik nepotíte, Everdry Vám pomůže.

Everdry vhodný jako dárek

Pokud sháníte opravdu praktický dárek, který skutečně funguje, zvolte Everdry. Matná, temně modrá krabička a skleněná lahvička je už pak jenom třešničkou na dortu!

Návod k použití - příbalový leták

Používejte Everdry pouze na noc před spaním, kdy jsou potní žlázy nejvíce v klidu. Tento způsob užití zaručuje maximální učinnost.

Aplikujte na úplně suchou pokožku. Je vhodné vysušit místo aplikace ubrouskem nebo fénem. Po nanesení nechte přípravek řádně zaschnout. Při použití v podpaží nedávejte ruce ihned k tělu.

Ráno omyjte místo aplikace a přípravek v průběhu dne znovu nepoužívejte. Mezitím můžete použít Váš oblíbený deodorant.

Přípravek používejte prvních 7 dní každý den, dokud pozorujete pocení během dne. Poté snižte frekvenci užívání na 2-3x týdně, později stačí užívat přípravek 1x týdně nebo když pocení překročí Vámi požadovanou úroveň.

Místo nanášení by mělo být suché. Je vhodné místo vysušit hadříkem či kapesníkem a je doporučeno se 2 hodiny před použitím nekoupat a nesprchovat. Neaplikujte přípravek na podrážděnou pokožku. Neholte postiženou oblast minimálně 24 hodin před použitím přípravku. To platí hlavně při použití v podpaží.

Místo aplikace je vhodné mít oholené pro lepší účinnost, ale není to podmínka. Dodržujte odstup min. 24h uvedený o bod výše.

Nežádoucí účinky

Antiperspirant Everdry je velmi dobře snášen, jelikož neobsahuje alkohol, který může vysoušet a dráždit pokožku. Vzácně se může vyskytnout pálení nebo svědění krátce po aplikaci. V drtivé většině jsou tyto následky způsobeny podrážděním pokožky a ne její citlivostí. Nejjednodušší způsob jak těmto nepříjemnostem předejít:

 • Řádně vysušit místo před aplikací, například kapesníčkem nebo vyfénovat na nižší výkon tak, aby se pokožka vlivem horka opět nezpotila.
 • Místo aplikace neholit méně jak 24 hodin před použitím přípravku. Platí čím déle, tím lépe - pokožka má více času na regeneraci.
 • Zmenšit dávkování - postačí si jenom máznout na prst či vatovou tyčinku a pak jemně nanést na požadované místo.
 • Prodloužit intervaly mezi aplikacemi.

Upozornění

Přípravek je určen pouze pro zevní použití.
V případě použití na obličeji dávejte pozor, aby se Vám přípravek nedostal do očí nebo úst. Doporučuji si pouze máznout na prst, jemně nanést na požadované místo a nechat zaschnout. V případě zasažení okamžitě opláchněte vodou.
Uchovávejte při teplotě do 30°C.

Co je Everdry PLUS?

Everdry PLUS je antiperspirant proti nadměrnému pocení s biosložkami pro extra citlivou pokožku. Je to čirý lehce dožluta zabarvený roztok distribuovaný v balení roll on - s kuličkou.

Doba použitelnosti

12 měsíců po prvním použití. Pokud však dobu překročíte, nic se neděje. Když nebudete pozorovat nápadné zabarvení přípravku, které tam dříve nebylo, můžete používat přípravek dále.

Složení, účinné látky

chlorid hlinitý, čištěná voda, listové výtažky z Aloe barbadensis, extrakt z šalvěje, allantoin, xanthanová guma, glycerin, sorbát draselný, benzoát sodný.

Výrobce

Everdry GmbH & Co. KG, Německo

Everdry

Parametry

Objem
50 ml
Typ
roll-on s kuličkou

Mohlo by vás také zajímat

Jenvox Sensitive - šetrný přípravek proti pocení a zápachu

Jenvox 50ml Sensitive

 • prémiové složení pro tu nejcitlivější pokožku
 • obsahuje regenerační a hydratační složku
469 Kč
Jenvox Fast Sensitive proti pocení a zápachu citlivých míst jako je podpaží, obličej, slabiny a další

Jenvox 50ml Fast Sensitive

 • vhodný pro citlivá místa (podpaží, obličej) nebo citlivou pokožku
 • obsahuje regenerační a hydratační složku
449 Kč

Recenze

Přidat recenzi

Everdry 50ml PLUS