Jenvox 50ml sensitive - šetrný přípravek proti pocení a zápachu
 • Jenvox 50ml sensitive - šetrný přípravek proti pocení a zápachu
 • Jenvox 50ml sensitive - šetrný přípravek proti pocení a zápachu

Jenvox 50ml Sensitive

449 Kč

Doprava ZDARMA od 3 kusů nebo od 1100 Kč!

Účinný, nově vyvinutý, cenově výhodný antiperspirant proti pocení a zápachu podpaží, nohou, rukou, dlaní, obličeje, zad, hrudi a jiných míst.

Jenvox je  český výrobek a konečně funguje narozdíl od běžně dostupných antiperspirantů z reklam a drogerií.

Snadné použití pouze 1-3x týdně, účinkuje až 7 dní a balení vydrží 6-12 měsíců.

Prémiové složení s regenerační hydratační složkou a je tak ještě šetrnější než Jenvox 50ml.

Počet
Skladem

 • Při objednávce do 13:00 doručení do druhého dne Při objednávce do 13:00 doručení do druhého dne
 • Pokud nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze Pokud nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze

Co je to Jenvox 50ml sensitive proti pocení a zápachu

Jenvox sensitive je ještě šetrnější verze klasického Jenvoxu a je tak vhodný pro tu nejcitlivější pokožku. Stejně jako klasický Jenvox neobsahuje alkohol, disponuje takovou koncentrací účinné látky, která perfektně chrání, ale nedráždí a navíc má hydratační a hojivou složku ve formě allantoinu, jenž se přirozeně vyskytuje v lidském těle.

Jeho použití je snadné. Mohou ho používat ženy, muži i dospívající. Po konzultaci s pediatrem nebo dermatologem můžete přípravek aplikovat i dětem. Nedisponuje žádnou vůní a tak můžete používat Váš oblíbený deodorant či parfém současně. Jenvox je účinný již po prvním použití!

V případě, že se rozhodnete Jenvox používat do podpaží, už se nikdy nebudete chtít vrátit k běžnému antiperspirantu. Jeho specializované složení a způsob použití na noc zajistí to, že se omezí pocení a zápach v místě aplikace a přitom budete mít na pokožce přirozený pocit.

Běžné deodoranty k dostání v drogeriích slibují až 48 hodinou ochranu proti otravnému zápachu a potu, žádný z nich však není schopný dostát svým slibům. Pokud nebudete spokojeni s Jenvoxem, vrátíme Vám peníze.

Kde je možné Jenvox sensitive použít

Sensitive verzi doporučujeme pro lidi s citlivou pokožkou do podpaží, na obličej, do oblasti prsou či třísel. Jinak lze přípravek aplikovat kdekoliv. Pokud sháníte přípravek proti pocení rukou a nohou, zvažte silnější Jenvox.

Jak dlouho Jenvox vydrží

Jenvox se používá jen 1-3x týdně na noc nebo dle Vaší potřeby i méně. Při této frekvenci užívání vystačí 50ml balení na 6-12 měsíců nebo déle. Od zákazníků často slýcháváme, že jim vydrží přípravek i 2 roky. Cenová úspora je pak oproti běžným antiperspirantům a deodorantům obrovská.

Srovnání

Jenvox 50ml sensitiveBěžný antiperspirant
Nanášené množství Minimální Velké
Účinek Až 7 dní 24 h
Frekvence použití 1-3x týdně na noc 1x denně
Balení vydrží 6-12 měsíců či déle 1-3 měsíce
Místo Podpaží, nohy, ruce, čelo a jinde. Kdekoliv po těle lokálně. Podpaží
Účinek Funguje Rozporuplný, je často překryt levnou vůní.
Parfemace Bez parfemace. Za ušetřené peníze investujte do kvalitního parfému. Ano
Typ Kulička Kulička, sprej
Složení Jednoduché, účinné, přehledné (4 látky) Desítky látek
Stopy Nešpiní oblečení Může špinit oblečení či zanechávat stopy

Jak Jenvox funguje

Jenvox účinkuje dvěma způsoby. Bezpečně zužuje ústí potních žláz v místě aplikace a aktivně zabraňuje množení bakterií, které způsobují zápach.

Bezpečnost Jenvoxu proti pocení

Klinicky testovaná účinná látka, která je v Jenvoxu použitá, je jednou z nejvíce zkoumaných látek za posledních 50 let s ohledem na vliv na lidské zdraví a nikdy se neprokázaly škodlivé účinky.
Přípravek mohou bez obav používat těhotné a kojící ženy. Jenvox nepůsobí vnitřně, ale pouze na povrchu pokožky a dále do těla či krevního oběhu se kvůli velikosti molekuly přes dno potní žlázy vůbec nedostává. Nemůže tak způsobit zdravotní neduhy jako rakovinu či Alzheimerovu nemoc.

Způsob použití

 1. Jenvox používejte na noc před spaním, kdy jsou potní žlázy nejméně aktivní. Tento způsob užití zaručuje maximální účinnost.
 2. Pokožka v místě nanášení musí být absolutně suchá a nepodrážděná. Před aplikací místo řádně vysušte. Třeba ubrouskem nebo vyfénujte tak, aby se pokožka opět nezačala potit vlivem horkého vzduchu.
 3. Poté Jenvox naneste, nechte zaschnout a působit přes noc. Ráno místo omyjte vodou a během dne již přípravek neaplikujte. Mezitím můžete použít Váš oblíbený deodorant či parfém. Deodoranty často obsahují další látky k zamezení pocení, a tak doporučujeme používat pouze Jenvox a kvalitní parfém.
 4. Přípravek používejte první týden každý den. Po týdnu nebo jakmile se pocení sníží na Vámi požadovanou úroveň, snižte frekvenci na 1-3x týdně či méně dle Vaší potřeby.

Doporučení než začnete Jenvox pravidelně používat

Jenvox nepoužívejte na podrážděnou nebo poraněnou kůži.

Přípravek používejte na úplně suchou kůži minimálně 2 hodiny po koupeli či umytí. Čím delší prodleva, tím lépe, aby pokožka co nejvíce uschnula.

Dodržujte prodlevu nejméně 24 hodin po holení a depilaci míst, kam chcete Jenvox aplikovat. Platí čím déle, tím lépe.

Místo aplikace je vhodné mít oholené pro lepší účinnost, ale není to podmínka. Dodržujte odstup min. 24h uvedený o bod výše.

Při prvním použití v podpaží nebo na obličeji, zkuste nenanášet plnou vrstvu, abyste se vyhnuli nežádoucím účinkům. Jiná místa nejsou tak citlivá a třeba na nohou se nebojte dát zase vrstvu větší.

Nežádoucí účinky

Jenvox je velmi dobře snášen. Přechodně se může vyskytnout svědění kůže v místech aplikace.

Pokud se i přes správné dodržování pokynů nežádoucí účinky objeví, lze je snadno vyřešit:

 • Snížit nanášené množství. Stačí si máznout na prst nebo tampónek a pak jemně nanést. Jenvox je velmi účinný i v minimálním množství. Tato rada pomáhá nejvíc.
 • Přípravek je nanášet na absolutně suchou pokožku, je dobré si místo řádně otřít ubrouskem nebo vyfénovat. Při fénování nastavte výkon na nižší stupeň, aby se pokožka vlivem horka opět nezpotila.
 • Prodloužit intervaly mezi aplikacemi.
 • Pokud vám to možnosti dovolují, snažte se prodloužit interval mezi holením a užíváním Jenvoxu na více než 24 hodin. Čím déle, tím lépe - pokožka má více času na regeneraci po holení.

Kontraindikace

Nepoužívejte Jenvox při známé přecitlivělosti nebo alergii na kteroukoli složku přípravku.

Upozornění

Přípravek není určen pro děti.

Přípravek je určen pouze k zevnímu užití.

V případě použití na obličeji dávejte pozor, aby se Vám přípravek nedostal do očí nebo úst. Doporučuji si pouze máznout na prst, jemně nanést na požadované místo a nechat zaschnout. V případě zasažení okamžitě opláchněte vodou.

Lahvičku uchovávejte při pokojové teplotě.

Přípravek může po kontaktu s ušlechtilými kovy způsobit odbarvení.

Složení

Účinná látka: 8% chloridu hlinitého. Hydratační a regenerační složka: allantoin. Pomocné látky: čištěná voda, hydroxyethylcelulóza.

Balení

50ml roll-on (kulička). Kuličkou se můžete namazat rovnou (třeba do podpaží) nebo kuličkou lehce máznout na místo aplikace a pak rozetřít rukou/prsty (třeba na nohou a dlaních) nebo si dát menší množství na prst a jemně nanést na postižené místo (třeba na obličeji).

Ostatní typy balení (sprej, tuhý antiperspirant, krém) nejsou z hlediska účinnosti a použitelnosti na všechny možné části zdaleka tak efektivní. Všechny ostatní typy navíc vyžadují další aditiva, které znehodnocují účinnost.

Expirační doba

Spotřebujte do 12 měsíců od prvního použití. Když dobu překročíte, nic se neděje, Jenvox je extrémně stabilní a přirozeně antibakteriální.

Výrobce

Jenvo s.r.o., Česká republika

Jenvox

Parametry

Objem
50 ml
Typ
roll-on s kuličkou

Mohlo by vás také zajímat

Jenvox 50ml - účinný přípravek proti pocení a zápachu

Jenvox 50ml

 • nový český přípravekJenvox český výrobek s nejlepším poměrem cena/výkon
 • unikátní šetrné složení bez alkoholu
399 Kč

Recenze

Přidat recenzi

Jenvox 50ml Sensitive