Tento týden jste koupili 401 Jenvoxů
Jenvox Sensitive - šetrný přípravek proti pocení a zápachu
 • Jenvox Sensitive - šetrný přípravek proti pocení a zápachu
 • Jenvox Sensitive - šetrný přípravek proti pocení a zápachu
 • Jenvox Sensitive proti pocení podpaží
 • Jenvox Sensitive proti pocení obličeje a hlavy včetně vlasů
 • Jenvox Sensitive proti pocení dlaní a rukou
 • Jenvox Sensitive proti pocení nohou
 • Jenvox Sensitive proti pocení břicha a zad
 • Jenvox Sensitive proti pocení na hrudi a pod prsy

Jenvox 50ml Sensitive

469 Kč

Doprava ZDARMA od 3 kusů nebo od 1100 Kč!

Účinný, nově vyvinutý, cenově výhodný (41 Kč/měsíc) antiperspirant proti pocení a zápachu podpaží, nohou, rukou, dlaní, obličeje, hlavy vč. vlasové části, zad, hrudi a jiných míst.

Jenvox®️ je  český výrobek a konečně funguje narozdíl od běžně dostupných antiperspirantů z reklam a drogerií.

Snadné použití pouze 1-3x týdně, účinkuje až 7 dní a balení vydrží 6-12 měsíců.

Prémiové složení bez alkoholu s regenerační hydratační složkou. Obsahuje nižší koncentraci účinné látky, která je vhodná na citlivá místa jako podpaží, obličej, slabiny nebo pro citlivou pokožku.

Nabízíme také rychleschnoucí Jenvox Fast Sensitive s odlišnou účinnou látkou. Doporučujeme vyzkoušet oba, záleží na individuální vnímavosti, jaký vám bude více vyhovovat. Pokud chcete pouze jeden přípravek, zvolte Fast Sensitive díky nejlepším výsledkům v široké populaci.

V nabídce máme i malý Jenvox 20ml Sensitive.

Počet
Skladem

 • Při objednávce do 13:00 doručení do druhého dne Při objednávce do 13:00 doručení do druhého dne
 • Pokud nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze Pokud nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze nebo zdarma vyměníme za jinou verzi přípravku
 • Jenvox je dostupný v lékárnách Jenvox je také dostupný ve všech lékárnách. Při prvním nákupu doporučujeme zvolit Jenvox Fast nebo Fast Sensitive.

Co je to Jenvox 50ml Sensitive proti pocení a zápachu

Jenvox Sensitive je ještě šetrnější verze jemně gelového Jenvoxu a je tak vhodný pro ty nejcitlivější místa (podpaží, obličej, slabiny...) nebo citlivou pokožku. Neobsahuje alkohol, disponuje takovou koncentrací účinné látky, která perfektně chrání, ale nedráždí a navíc má hydratační a hojivou složku ve formě allantoinu, jenž se přirozeně vyskytuje v lidském těle.

Jeho použití je snadné. Mohou ho používat ženy, muži i dospívající. Po konzultaci s pediatrem nebo dermatologem můžete přípravek aplikovat i dětem. Nedisponuje žádnou vůní a tak můžete používat Váš oblíbený deodorant či parfém současně. Při použití na obličeji můžete dále používat make-up nebo líčení. Jenvox je účinný již po prvním použití!

V případě, že se rozhodnete Jenvox používat do podpaží, už se nikdy nebudete chtít vrátit k běžnému antiperspirantu nebo deodorantu. Jeho specializované složení a způsob použití na noc zajistí to, že se omezí pocení a zápach v místě aplikace a přitom budete mít na pokožce přirozený pocit.

Běžné deodoranty k dostání v drogeriích slibují až 48 hodinou ochranu proti otravnému zápachu a potu, žádný z nich však není schopný dostát svým slibům. Pokud nebudete spokojeni, zdarma vyměníme za Jenvox Fast Sensitive s odlišnou účinnou látkou nebo Vám vrátíme peníze.

Kde je možné Jenvox Sensitive použít

Sensitive verzi doporučujeme na citlivá místa jako je podpaží, na obličej, do oblasti prsou či třísel anebo pro lidi s citlivou pokožkou. Jinak lze přípravek aplikovat kdekoliv. Na ruce, nohy, záda, vlasovou část hlavy a další místa zvažte silnější Jenvox nebo silnější Jenvox Fast.

Jak dlouho Jenvox vydrží

Jenvox se používá jen 1-3x týdně na noc nebo dle Vaší potřeby i méně. Při této frekvenci užívání vystačí 50ml balení na 6-12 měsíců nebo déle. Od zákazníků často slýcháváme, že jim vydrží přípravek i 2 roky. Cenová úspora je pak oproti běžným antiperspirantům a deodorantům obrovská.

Všechny varianty Jenvoxu

Řadu Fast doporučujeme zvolit při prvním nákupu

 • Jenvox Fast - ověřená klasika proti pocení a zápachu. Rychleschnoucí formulace, jež usychá během několika jednotek nebo desítek sekund.
 • Jenvox Fast Sensitive - rychleschnoucí prémiová verze s nižší a vhodnější koncentrací účinné látky pro citlivá místa (podpaží, obličej, slabiny) nebo citlivou pokožku. Navíc obsahuje hydratační a hojivý allantoin, který se přirozeně vyskytuje v lidském těle.
 • Jenvox - unikátní složení bez alkoholu na lehce gelové vodné bázi. Obsahuje odlišnou účinnou látku než řada Fast.
 • Jenvox Sensitive - prémiová verze bez alkoholu s nižší koncentrací pro citlivá místa nebo citlivou pokožku. Také obsahuje allantoin.

Tip k nákupu: Při nákupu více kusů zvolte více různých variant než abyste zakoupili stejnou verzi několikrát. Zjistíte tak, jaká verze vám vyhovuje nejlépe. Největší rozdíl můžete poznat mezi řadou Fast (Jenvox Fast, Fast Sensitive) a řadou bez přívlastku (Jenvox, Jenvox Sensitive), jelikož obsahují odlišné účinné látky a nosič (alkohol vs. voda).

Jenvox FastJenvox Fast SensitiveJenvoxJenvox Sensitive
Dlouhotrvající efekt (až 7 dní)
Použití kdekoliv
Maximální účinek
Nižší koncentrace účinné látky
Vhodnější na citlivou pokožku / oblast (podpaží, obličej ...)
Zklidňující složka
Rychleschnoucí
Bez alkoholu
Textura vodová vodová jemně gelová jemně gelová

Srovnání

Jenvox 50ml SensitiveBěžný antiperspirant
Nanášené množství Minimální Velké
Účinek Až 7 dní 24 h
Frekvence použití 1-3x týdně na noc 1x denně
Balení vydrží 6-12 měsíců či déle 1-3 měsíce
Místo Podpaží, obličej anebo kdekoliv pro lidi s citlivou pokožku. Podpaží
Účinek Funguje Rozporuplný, je často překryt levnou vůní.
Parfemace Bez parfemace. Za ušetřené peníze investujte do kvalitního parfému. Ano
Typ Kulička Kulička, sprej
Složení Jednoduché, účinné, přehledné (4 látky) Desítky látek
Stopy Nešpiní oblečení Může špinit oblečení či zanechávat stopy

Recenze uživatelů

Heureka.cz - ověřené hodnocení eshopu Protipocení.cz

Citace Do druhého dne jsem měl zboží doma. Jenvox funguje až mě to překvapilo. Děkuji! Citace
kuratecko541 ze Zboží.cz

Citace Výrobek opravdu funguje, po druhé aplikaci jsem měla celý den suché podpaží. Citace
PanJana Zboží.cz

Citace Už po prvním použití jsem pocítila značnou úlevu, doufám,že bude stejně účinný i když nebudu používat denně. Opravdu veliká spokojenost. Děkuji i za rychlé vyřízení objednávky. Určitě doporučím a sama znovu objednám. Citace
MIRKA ze Zboží.cz

Citace Paradoxně se potím jen v obličeji a to extrémně... Bohužel výrobky proti pocení jsou cílené na všechny jiné oblasti těla a já byl zoufalostí bez sebe každé léto - Bez váhání jsem proto musel zkusit tohle udělátko, jelikož psali i o obličeji :) Je až neskutečný, že to funguje a to hned po prvním použití... Zatím jsem si to namazal 3 v průběhu jednoho týdne a xicht je suchý celý boží den Krátce po aplikaci to není nijak supr komfortní, ale nic hrozného - kor když mi to vyřešilo obrovský problém a můžu díky tomu zase mezi lidi i v létě Když to funguje na xicht, tak podpaží bude v suchu na 1000 % ... doporučuju maximálně <3 Citace
JohnnyS z Heuréka.cz

Jak Jenvox funguje

Jenvox účinkuje dvěma způsoby. Bezpečně zužuje ústí potních žláz v místě aplikace a aktivně zabraňuje množení bakterií, které způsobují zápach.

Bezpečnost Jenvoxu proti pocení

Klinicky testovaná účinná látka, která je v Jenvoxu použitá, je jednou z nejvíce zkoumaných látek za posledních 50 let s ohledem na vliv na lidské zdraví a nikdy se neprokázaly škodlivé účinky.
Přípravek mohou bez obav používat těhotné a kojící ženy. Jenvox nepůsobí vnitřně, ale pouze na povrchu pokožky a dále do těla či krevního oběhu se kvůli velikosti molekuly přes dno potní žlázy vůbec nedostává. Nemůže tak způsobit zdravotní neduhy jako rakovinu či Alzheimerovu nemoc.

Způsob použití

 1. Jenvox používejte na noc před spaním, kdy jsou potní žlázy nejméně aktivní. Tento způsob užití zaručuje maximální účinnost.
 2. Pokožka v místě nanášení musí být absolutně suchá a nepodrážděná. Před aplikací místo řádně vysušte. Třeba ubrouskem nebo vyfénujte tak, aby se pokožka opět nezačala potit vlivem horkého vzduchu.
 3. Poté Jenvox naneste, nechte zaschnout a působit přes noc. Ráno místo omyjte vodou a během dne již přípravek neaplikujte. Mezitím můžete použít Váš oblíbený deodorant či parfém. Deodoranty často obsahují další látky k zamezení pocení, a tak doporučujeme používat pouze Jenvox a kvalitní parfém.
 4. Přípravek používejte každý den než se pocení sníží na požadovanou úroveň, poté snižte frekvenci na 1-3x týdně či méně dle Vaší potřeby. Nepoužívejte v kuse více jak 7 dní.

Doporučení než začnete Jenvox pravidelně používat

Jenvox nepoužívejte na podrážděnou nebo poraněnou kůži.

Přípravek používejte na úplně suchou kůži minimálně 2 hodiny po koupeli či umytí. Čím delší prodleva, tím lépe, aby pokožka co nejvíce uschnula.

Dodržujte prodlevu nejméně 24 hodin po holení a depilaci míst, kam chcete Jenvox aplikovat. Platí čím déle, tím lépe.

Místo aplikace je vhodné mít oholené pro lepší účinnost, ale není to podmínka. Dodržujte odstup min. 24h uvedený o bod výše.

Neaplikujte Jenvox opětovně pokud již pociťujete dobrý efekt, ale vyčkejte opět do doby, než se na místě objeví zvýšená perspirace.

Při prvním použití v podpaží nebo na obličeji, nenanášejte plnou vrstvu, abyste se vyhnuli nežádoucím účinkům. Postačí máznout pouze 4-5cm na pokožku a rozetřít prsty. Pokud to nebude stačit pro požadovaný efekt, přidat můžete vždy až do té míry, kdy bude nutné si místo přejet kuličkou 5x. Jiná místa nejsou tak citlivá a tak se nebojte dát zase vrstvu větší.

Nežádoucí účinky

Jenvox je velmi dobře snášen. Přechodně se může vyskytnout svědění kůže v místech aplikace.

Pokud se i přes správné dodržování pokynů nežádoucí účinky objeví, lze je snadno vyřešit:

 • Snížit nanášené množství. Stačí si máznout na prst nebo tampónek a pak jemně nanést. Jenvox je velmi účinný i v minimálním množství. Tato rada pomáhá nejvíc.
 • Přípravek nanášet na absolutně suchou pokožku, je dobré si místo řádně otřít ubrouskem nebo vyfénovat. Při fénování nastavte výkon na nižší stupeň, aby se pokožka vlivem horka opět nezpotila.
 • Prodloužit intervaly mezi aplikacemi.
 • Pokud vám to možnosti dovolují, snažte se prodloužit interval mezi holením a užíváním Jenvoxu na více než 24 hodin. Čím déle, tím lépe - pokožka má více času na regeneraci po holení.
 • Nanést 1-3 hodiny před spaním a pak smýt. Musíte být ale v klidu, například ležet u TV. Většinou tato doba stačí pro dobrý účinek.
 • Zvolit Jenvox Fast Sensitive, jenž obsahuje jinou formu účinné látky.

Kontraindikace

Nepoužívejte Jenvox při známé přecitlivělosti nebo alergii na kteroukoli složku přípravku.

Upozornění

Přípravek není určen pro děti. Přípravek je určen pouze k zevnímu užití. Lahvičku uchovávejte při pokojové teplotě.

V případě použití na obličeji dávejte pozor, aby se Vám přípravek nedostal do očí nebo úst. Doporučuji si pouze máznout na prst, jemně nanést na požadované místo a nechat zaschnout. V případě zasažení okamžitě opláchněte vodou.

Přípravek může po kontaktu s ušlechtilými kovy způsobit odbarvení.

Složení

Účinná látka: 8% chloridu hlinitého. Hydratační a regenerační složka: allantoin. Pomocné látky: čištěná voda, hydroxyethylcelulóza.
Poznámka: Koncentrace účinných látek nelze porovnávat mezi řadou Fast a touto gelovou řadou Classic. Jedná se o rozdílné účinné látky. Fast je zhruba stejně silný jako gelový Jenvox a slabší Fast Sensitive je obdobný jako Jenvox Sensitive.

Balení

50ml roll-on (kulička). Kuličkou se můžete namazat rovnou (třeba do podpaží) nebo kuličkou lehce máznout na místo aplikace a pak rozetřít rukou/prsty (třeba na nohou a dlaních) nebo si dát menší množství na prst a jemně nanést na postižené místo (třeba na obličeji).

Ostatní typy balení (sprej, tuhý antiperspirant, krém) nejsou z hlediska účinnosti a použitelnosti na všechny možné části zdaleka tak efektivní. Všechny ostatní typy navíc vyžadují další aditiva, které znehodnocují účinnost.

Expirační doba

Spotřebujte do 12 měsíců od prvního použití. Když dobu překročíte, nic se neděje, Jenvox je extrémně stabilní a přirozeně antibakteriální. Pokud Jenvox ani jednou nepoužijete, vydrží vám "na poličce" věčně.

Výrobce

Jenvo s.r.o., Česká republika. Jenvox® je registrovaná ochranná známka.

Jenvox

Parametry

Objem
50 ml
Typ
roll-on s kuličkou
Dlouhotrvající efekt (až 7 dní)
Bez alkoholu
Použití kdekoliv
Nižší koncentrace účinné látky
Vhodnější na citlivou pokožku / oblast (podpaží, obličej ...)
Zkliďnující složka
allantoin
Bez parfemace
Textura
slabě gelová
Užití v těhotenství či při kojení
Doporučen do vlasů
Do vlasů zvolte silnější Jenvox, ne verzi Sensitive
Účinná látka
Jiná než u řady Fast

Mohlo by vás také zajímat

Jenvox 50ml - účinný přípravek proti pocení a zápachu

Jenvox 50ml

 • nový český přípravekJenvox český výrobek s nejlepším poměrem cena/výkon
 • unikátní šetrné složení bez alkoholu
429 Kč
Antiperspirant Jenvox Fast proti nadměrnému pocení kdekoliv na těle

Jenvox 50ml Fast

 • ověřená klasika proti pocení a zápachu
 • rychleschnoucí verze
419 Kč
Jenvox Fast Sensitive proti pocení a zápachu citlivých míst jako je podpaží, obličej, slabiny a další

Jenvox 50ml Fast Sensitive

 • vhodný pro citlivá místa (podpaží, obličej) nebo citlivou pokožku
 • obsahuje regenerační a hydratační složku
449 Kč

Recenze

Hodnocení 

Doporučuji i přes nepříjemnosti.

Po aplikaci mě šíleně svědila všechna potřená místa asi dva dny. I přesto, že jsem to okamžitě osprchovala. Bylo to dost nepříjemné a zarudlé.
Ale zabralo to, pocení se opravdu významně zredukovalo. Asi po třech týdnech jsem se odvážila aplikovat znovu a už bez reakce.

Hodnocení 

BOMBA

skvělý výrobek, nahrazující Driclor, navíc díky úpravě Sensitive potlačuje nežádoucí pálení.
Eliminuje pocení a hlavně zápach nejlépe ze všech výrobků, které jsem zkusila.

Hodnocení 

nic

+ Nežloutne mi bílé oblečení a po celý den nejde pot cítit.

- Bohužel. Asi nejsem vhodný adept. I přes dodržování pokynů k používaní se u mě nic nezměnilo. V podpaží stále potopa. Kůže mě začala i lehce svědit, ale nebylo to nic strašného. Vyzkouším ještě další variantu z nabídky.

Vyzkouším další, třeba se na mě usměje štěstí s jiným typem.

Odpověď eshopu:
Dobrý den,
děkuji za vaši recenzi. Jak slibujeme výše na našich stránkách, zašlu Vám Jenvox Fast Sensitive s jinou účinnou látkou. Řadu Fast doporučujeme při prvním nákupu díky jejím nejlepším výsledkům.

S pozdravem,
Jan Vodička

Hodnocení 

Funkční

První týden jsem si myslela, že to vůbec nepomáhá. Ale postupem dní je to čím dál lepší.
Horší jsou záda, tam se špatně nanáší..
Uvidím jak se bude produkt chovat v létě, ale celkem to vypadá dobře

Hodnocení 

Ověřený nákup

+ Opravu zabírá jako Driclor a přitom tolik neštípe
+ Dobře se nanáší
+ Nesvědí po aplikaci

Skvělá a levnější náhrada za Driclor s perfektním přístupem a komunikací

Hodnocení 

Ověřený nákup

Jsem mile překvapena, že to opravdu funguje. Zatím vyzkoušeno na podpaží a vnitřní strana stehen. A opravdu pocení je minimální. Žádná propocená kola na tričku. Mám velmi citlivou pleť a žádná nežádoucí reakce, žádné zčervenání.

Hodnocení 

100%

Maximální spokojenost,funguje přesně jak je napsáno,ale je důležité věnovat pozornost návodu a přesně podle něj přípravek používat.V případě nejasností obchod ihned reaguje a odpoví n dotaz.

Recenze z Heuréka.cz, Ověřený zákazníkOdpověď eshopu: Dobrý den, ano, u těchto přípravků je nutné dodržovat pokyny v příbalovém letáku - tedy nanášet velmi málo hlavně na citlivých místech jako podpaží či obličej a eventuelně přidat. Třeba na ruce, nohy či záda je zase nutné nanést trochu více. Tam nežádoucí účinky jako svědění nehrozí. Dále aplikovat na suchou a nepodrážděnou pokožku a ráno omýt.

Děkuji za objednávku a s pozdravem,

Jan Vodička

Hodnocení 

splnil ocekavani

koupila jsem tri, dvakrat jenvox 50ml a jeden sensitive. sensitive pro mne protoze driclor stipal v podpazi a ted jsem spokojena. silnejsi jenvoxy pro manzela a syna na nohy, protoze kdyz se svliknou z bot tak nepoznate zda jste v JZD nebo doma. a musim rict, ze funguji take. doslo k vyraznemu zlepseni

Přidat recenzi

Jenvox 50ml Sensitive