Tento týden jste koupili 401 Jenvoxů
Antiperspirant Jenvox Fast proti nadměrnému pocení kdekoliv na těle
 • Antiperspirant Jenvox Fast proti nadměrnému pocení kdekoliv na těle
 • Antiperspirant Jenvox Fast proti nadměrnému pocení kdekoliv na těle
 • Antiperspirant Jenvox proti pocení podpaží a zápachu podpaží
 • Jenvox proti pocení obličeje a hlavy včetně vlasové části
 • Přípravek Jenvox proti pocení rukou a dlaní
 • Přípravek Jenvox proti pocení nohou a zápachu nohou
 • Přípravek Jenvox proti pocení břicha, zad a dalších částí
 • Přípravek Jenvox proti pocení hrudníku a pod prsy

Jenvox 50ml Fast

419 Kč

Doprava ZDARMA od 3 kusů nebo od 1100 Kč!

Účinný, cenově výhodný (34 Kč/měsíc) antiperspirant speciálně proti pocení a zápachu podpaží, nohou, rukou, dlaní, obličeje, čela, hlavy vč. vlasové části, krku, zad, hrudi a jiných míst.

Jenvox®️ je  český výrobek a konečně funguje narozdíl od běžných antiperspirantů z reklam a drogerií.

Snadné použití pouze 1-3x týdně na noc, účinkuje až 7 dní a balení vydrží 6-12 měsíců. Extrémně rychle zasychá (do několika desítek sekund), nelepí a nebarví oblečení.

Ověřená klasika proti pocení a zápachu s rychleschnoucím složením. Nabízíme také Jenvox s jemně gelovou konzistencí a odlišnou účinnou látkou. Doporučujeme vyzkoušet oba, záleží na individuální vnímavosti, jaký vám bude více vyhovovat. Pokud chcete pouze jeden přípravek, zvolte Fast díky nejlepším výsledkům v široké populaci.

Počet
Skladem

 • Při objednávce do 13:00 doručení do druhého dne Při objednávce do 13:00 doručení do druhého dne
 • Pokud nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze Pokud nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze nebo zdarma vyměníme za jinou verzi přípravku
 • Jenvox je dostupný v lékárnách Jenvox je také dostupný ve všech lékárnách. Při prvním nákupu doporučujeme zvolit Jenvox Fast nebo Fast Sensitive.

Co je to Jenvox 50ml Fast proti pocení a zápachu

Nekonvenční přípravek s rychleschnoucí formulací. Jako všechny verze Jenvoxu neobsahuje konzervanty či parabeny. Antiperspiranty, jako Jenvox, jsou celosvětově doporučovány kožními lékaři proti pocení a zápachu.

V případě, že se rozhodnete Jenvox používat do podpaží, už se nikdy nebudete chtít vrátit k běžnému antiperspirantu nebo deodorantu. Jeho specializované složení a způsob použití na noc zajistí to, že se omezí pocení a zápach v místě aplikace a přitom budete mít na pokožce přirozený pocit.

Jeho použití je snadné. Mohou ho používat ženy, muži i dospívající. Nedisponuje žádnou vůní a tak můžete používat Váš oblíbený deodorant či parfém současně. Při použití na obličeji můžete dále používat make-up nebo líčení. Jenvox je většinou účinný již po prvním použití!

Běžné deodoranty k dostání v drogeriích slibují až 48 hodinou ochranu proti otravnému zápachu a potu, žádný z nich však není schopný dostát svým slibům. Pokud nebudete spokojeni s Jenvoxem Fast, zdarma vyměníme za Jenvox s odlišnou účinnou látkou nebo Vám vrátíme peníze.

Kde je možné Jenvox Fast použít

Proti pocení a zápachu podpaží, rukou, dlaní, nohou, čela, tváře, hlavy vč. vlasové části, krku, hrudi, zad. Zkrátka všude tam, kde potřebujete. Do podpaží, na obličej, slabiny či jiná citlivá místa doporučujeme ještě šetrnější Jenvox Fast Sensitive nebo Jenvox Sensitive.

Jak aplikovat do vlasů?
Ikdyž doporučujeme pro 1. nákup řadu Fast, do vlasů zvolte gelový Jenvox, který se tam lépe nanáší a ulpí. Neberte Sensitive variantu, jelikož na tuto část je třeba co nejsilnější. Naneste si na prsty a vmasírujte do pokožky vlasové části. Nechte zaschnout, působit přes noc a ráno hlavu omyjte tak, aby s Vám voda nedostala do očí/úst.

Jak dlouho Jenvox Fast vydrží

Jenvox se používá jen 1-3x týdně na noc nebo dle Vaší potřeby i méně. Při této frekvenci užívání vystačí balení na 6-12 měsíců nebo déle. Od zákazníků často slýcháváme, že jim vydrží přípravek i 2 roky. Cenová úspora je pak oproti běžným antiperspirantům a deodorantům obrovská.

Všechny varianty Jenvoxu

Řadu Fast doporučujeme zvolit při prvním nákupu

 • Jenvox Fast - ověřená klasika proti pocení a zápachu. Rychleschnoucí formulace, jež usychá během několika jednotek nebo desítek sekund.
 • Jenvox Fast Sensitive - rychleschnoucí prémiová verze s nižší a vhodnější koncentrací účinné látky pro citlivá místa (podpaží, obličej, slabiny) nebo citlivou pokožku. Navíc obsahuje hydratační a hojivý allantoin, který se přirozeně vyskytuje v lidském těle.
 • Jenvox - unikátní složení bez alkoholu na lehce gelové vodné bázi. Obsahuje odlišnou účinnou látku než řada Fast.
 • Jenvox Sensitive - prémiová verze bez alkoholu s nižší koncentrací pro citlivá místa nebo citlivou pokožku. Také obsahuje allantoin.

Tip k nákupu: Při nákupu více kusů zvolte více různých variant než abyste zakoupili stejnou verzi několikrát. Zjistíte tak, jaká verze vám vyhovuje nejlépe. Největší rozdíl můžete poznat mezi řadou Fast (Jenvox Fast, Fast Sensitive) a řadou bez přívlastku (Jenvox, Jenvox Sensitive), jelikož obsahují odlišné účinné látky a nosič (alkohol vs. voda).

Jenvox FastJenvox Fast SensitiveJenvoxJenvox Sensitive
Dlouhotrvající efekt (až 7 dní)
Použití kdekoliv
Maximální účinek
Nižší koncentrace účinné látky
Vhodnější na citlivou pokožku / oblast (podpaží, obličej ...)
Zklidňující složka
Rychleschnoucí
Bez alkoholu
Textura vodová vodová jemně gelová jemně gelová

Srovnání

Jenvox 50ml FastBěžný antiperspirant
Nanášené množství Minimální Velké
Účinek Až 7 dní 24 h
Frekvence použití 1-3x týdně na noc 1x denně
Balení vydrží 6-12 měsíců či déle 1-3 měsíce
Místo Podpaží, nohy, ruce, hlava a jinde. Kdekoliv po těle lokálně. Podpaží
Účinek Funguje Rozporuplný, je často překryt levnou vůní.
Parfemace Bez parfemace. Za ušetřené peníze investujte do kvalitního parfému. Ano
Typ Kulička Kulička, sprej, tuhý
Složení Jednoduché, účinné, přehledné (3 látky) Desítky látek
Stopy Nešpiní oblečení Může špinit oblečení či zanechávat stopy

Recenze uživatelů

Heureka.cz - ověřené hodnocení eshopu Protipocení.cz

Citace Do druhého dne jsem měl zboží doma. Jenvox funguje až mě to překvapilo. Děkuji! Citace
kuratecko541 ze Zboží.cz

Citace Výrobek opravdu funguje, po druhé aplikaci jsem měla celý den suché podpaží. Citace
PanJana Zboží.cz

Citace Už po prvním použití jsem pocítila značnou úlevu, doufám,že bude stejně účinný i když nebudu používat denně. Opravdu veliká spokojenost. Děkuji i za rychlé vyřízení objednávky. Určitě doporučím a sama znovu objednám. Citace
MIRKA ze Zboží.cz

Citace Paradoxně se potím jen v obličeji a to extrémně... Bohužel výrobky proti pocení jsou cílené na všechny jiné oblasti těla a já byl zoufalostí bez sebe každé léto - Bez váhání jsem proto musel zkusit tohle udělátko, jelikož psali i o obličeji :) Je až neskutečný, že to funguje a to hned po prvním použití... Zatím jsem si to namazal 3 v průběhu jednoho týdne a xicht je suchý celý boží den Krátce po aplikaci to není nijak supr komfortní, ale nic hrozného - kor když mi to vyřešilo obrovský problém a můžu díky tomu zase mezi lidi i v létě Když to funguje na xicht, tak podpaží bude v suchu na 1000 % ... doporučuju maximálně <3 Citace
JohnnyS z Heuréka.cz

Jak Jenvox funguje

Jenvox účinkuje dvěma způsoby. Bezpečně zužuje ústí potních žláz v místě aplikace a aktivně zabraňuje množení bakterií, které způsobují zápach.

Bezpečnost Jenvoxu proti nadměrnému pocení

Klinicky testovaná účinná látka, která je v Jenvoxu použitá, je jednou z nejvíce zkoumaných látek za posledních 50 let s ohledem na vliv na lidské zdraví a nikdy se neprokázaly škodlivé účinky.
Přípravek mohou bez obav používat těhotné a kojící ženy. Jenvox nepůsobí vnitřně, ale pouze na povrchu pokožky a dále do těla či krevního oběhu se kvůli velikosti molekuly přes dno potní žlázy vůbec nedostává. Nemůže tak způsobit zdravotní neduhy jako rakovinu či Alzheimerovu nemoc.

Způsob použití

 1. Jenvox používejte na noc před spaním, kdy jsou potní žlázy nejméně aktivní. Tento způsob užití zaručuje maximální účinnost.
 2. Pokožka v místě nanášení musí být absolutně suchá a nepodrážděná. Před aplikací místo řádně vysušte. Třeba ubrouskem nebo vyfénujte tak, aby se pokožka opět nezačala potit vlivem horkého vzduchu.
 3. Poté Jenvox naneste, nechte zaschnout a působit přes noc. Ráno místo omyjte vodou a během dne již přípravek neaplikujte. Mezitím můžete použít Váš oblíbený deodorant či parfém. Deodoranty často obsahují další látky k zamezení pocení, a tak doporučujeme používat pouze Jenvox a kvalitní parfém.
 4. Přípravek používejte každý den než se pocení sníží na požadovanou úroveň, poté snižte frekvenci na 1-3x týdně či méně dle Vaší potřeby. Nepoužívejte v kuse více jak 7 dní.

Doporučení než začnete Jenvox pravidelně používat

Jenvox nepoužívejte na podrážděnou nebo poraněnou kůži.

Přípravek používejte na úplně suchou kůži minimálně 2 hodiny po koupeli či umytí. Čím delší prodleva, tím lépe, aby pokožka co nejvíce uschnula.

Dodržujte prodlevu nejméně 24 hodin po holení a depilaci míst, kam chcete Jenvox aplikovat. Platí čím déle, tím lépe.

Místo aplikace je vhodné mít oholené pro lepší účinnost, ale není to podmínka. Dodržujte odstup min. 24h uvedený o bod výše.

Neaplikujte Jenvox opětovně pokud již pociťujete dobrý efekt, ale vyčkejte opět do doby, než se na místě objeví zvýšená perspirace.

Při prvním použití v podpaží nebo na obličeji, nenanášejte plnou vrstvu, abyste se vyhnuli nežádoucím účinkům. Postačí máznout pouze 4-5cm na pokožku a rozetřít prsty. Pokud to nebude stačit pro požadovaný efekt, přidat můžete vždy až do té míry, kdy bude nutné si místo přejet kuličkou 5x. Jiná místa nejsou tak citlivá a tak se nebojte dát zase vrstvu větší.

Nežádoucí účinky

Jenvox je velmi dobře snášen. Přechodně se může vyskytnout svědění kůže v místech aplikace.

Pokud se i přes správné dodržování pokynů nežádoucí účinky objeví, lze je snadno vyřešit:

 • Snížit nanášené množství. Stačí si máznout na prst nebo tampónek a pak jemně nanést. Jenvox je velmi účinný i v minimálním množství. Tato rada pomáhá nejvíce.
 • Přípravek nanášet na absolutně suchou pokožku, je dobré si místo řádně otřít ubrouskem nebo vyfénovat. Při fénování nastavte výkon na nižší stupeň, aby se pokožka vlivem horka opět nezpotila.
 • Prodloužit intervaly mezi aplikacemi.
 • Pokud vám to možnosti dovolují, snažte se prodloužit interval mezi holením a užíváním Jenvoxu na více než 24 hodin. Čím déle, tím lépe - pokožka má více času na regeneraci po holení.
 • Nanést 1-3 hodiny před spaním a pak smýt. Musíte být ale v klidu, například ležet u TV. Většinou tato doba stačí pro dobrý účinek.
 • Pro extra citlivou pokožku nabízíme Jenvox Fast Sensitive nebo Jenvox Sensitive s odlišnou účinnou látkou a bez alkoholu

Kontraindikace

Nepoužívejte Jenvox při známé přecitlivělosti nebo alergii na kteroukoli složku přípravku.

Upozornění

Přípravek není určen pro děti. Přípravek je určen pouze k zevnímu užití. Lahvičku uchovávejte při pokojové teplotě. Nedávejte do kontaktu s ohněm.

V případě použití na obličeji dávejte pozor, aby se Vám přípravek nedostal do očí nebo úst. Doporučuji si pouze máznout na prst, jemně nanést na požadované místo a nechat zaschnout. V případě zasažení okamžitě opláchněte vodou.

Přípravek může po kontaktu s ušlechtilými kovy způsobit odbarvení.

Složení

Účinná látka: 19% hexahydrátu chloridu hlinitého. Pomocné látky: alkohol, čištěná voda.
Poznámka: Koncentrace účinných látek nelze porovnávat mezi řadou Fast a řadou Classic. Jedná se o rozdílné účinné látky. Fast je zhruba stejně silný jako gelový Jenvox a slabší Fast Sensitive je obdobný jako Jenvox Sensitive.

Balení

50ml roll-on (kulička). Kuličkou se můžete namazat rovnou (třeba do podpaží) nebo kuličkou lehce máznout na místo aplikace a pak rozetřít rukou/prsty (třeba na nohou a dlaních) nebo si dát menší množství na prst a jemně nanést na postižené místo (třeba na obličeji).

Ostatní typy balení (sprej, tuhý antiperspirant, krém) nejsou z hlediska účinnosti a použitelnosti na všechny možné části zdaleka tak efektivní. Všechny ostatní typy navíc vyžadují další aditiva, které znehodnocují účinnost.

Expirační doba

Spotřebujte do 12 měsíců od prvního použití. Když dobu překročíte, nic se neděje, Jenvox je extrémně stabilní a přirozeně antibakteriální. Pokud Jenvox ani jednou nepoužijete, vydrží vám na poličce věčně.

Výrobce

Jenvo s.r.o., Česká republika. Jenvox® je registrovaná ochranná známka.

Jenvox

Parametry

Objem
50 ml
Typ
roll-on s kuličkou
Dlouhotrvající efekt (až 7 dní)
Použití kdekoliv
Maximální účinek
Bez parfemace
Rychleschnoucí
Textura
vodová
Užití v těhotenství či při kojení
Doporučen do vlasů
Do vlasů zvolte Jenvox, jelikož je lehce gelový a lépe ulpí
Účinná látka
Jiná než u řady Jenvox

Mohlo by vás také zajímat

Jenvox 50ml - účinný přípravek proti pocení a zápachu

Jenvox 50ml

 • nový český přípravekJenvox český výrobek s nejlepším poměrem cena/výkon
 • unikátní šetrné složení bez alkoholu
429 Kč
Jenvox Sensitive - šetrný přípravek proti pocení a zápachu

Jenvox 50ml Sensitive

 • prémiové složení pro tu nejcitlivější pokožku
 • obsahuje regenerační a hydratační složku
469 Kč
Jenvox Fast Sensitive proti pocení a zápachu citlivých míst jako je podpaží, obličej, slabiny a další

Jenvox 50ml Fast Sensitive

 • vhodný pro citlivá místa (podpaží, obličej) nebo citlivou pokožku
 • obsahuje regenerační a hydratační složku
449 Kč

Recenze

Hodnocení 

Super produkt

Od té doby co přestali do běžně dostupných antiperspirantů přidávat preparáty na bázi Al prostě nefungují. Pracuji v provozu kde často střídám klimatizované kancelář a výrobu kde je místy 50°C a spousty schodů. Člověk se už po prvním použití přípravku jenvox Fast sice potí, ale veškerý zápach je pryč. Za mě super produkt.

Hodnocení 

Funguje do podpaží i na obličej

Koupila jsem si Jenvox Fast Sensitive a Fast. Oba fungují úžasně bez nežádoucích účinků, ale je třeba dodržovat pokyny. Před nanášením si místa projedu papírovým ubrouskem, to pomáhá.

Hodnocení 

Super účinný

Úplně senzační produkt. Konec koláčů v podpaží ???????? Rozhodně nic jiného už nechci.

Hodnocení 

Dobrý den

Přípravek se používá bez problémů, čekala jsem podle recenzí, že zafunguje,ale po aplikaci podle návodu, stipe a svědí. Zkusila jsem použít minimum přípravku a bohužel stále stejné a pocení beze změny.

Odpověď eshopu:
Dobrý den, kontaktujte nás prosím na info@protipoceni.cz a zašleme vám odlišnou verzi s jinou účinnou látkou, kterou snad již budete snášet a bude vám fungovat, jak slibujeme výše na stránkách. Bohužel dle křestního jména vás nejsem schopný dohledat.

Ještě jednou děkuji za objednávku a s pozdravem,
Jan Vodička

Hodnocení 

Jenvox fast sensitive

Zakoupila jsem Jenvox fast sensitive, po použití dle návodu sice přípravek funguje, ale po dvou dnech mám podpaží zarudlé a svědí.


Odpověď:
Vyzkoušejte prosím tipy a triky, jak se svědění či pálení vyhnout:
1) Snížit nanášené množství. Stačí si máznout na prst nebo tampónek a pak jemně nanést. Jenvox je velmi účinný i v minimálním množství. Tato rada pomáhá nejvíce.
2) Přípravek nanášet na absolutně suchou pokožku, je dobré si místo řádně otřít ubrouskem nebo vyfénovat. Při fénování nastavte výkon na nižší stupeň, aby se pokožka vlivem horka opět nezpotila.
3) Prodloužit intervaly mezi aplikacemi. Nenanášejte Jenvox opětovně, když je již účinek dostatečný, ale vyčkejte opět do doby, kdy se objeví zvýšená perspirace.
4) Pokud vám to možnosti dovolují, snažte se prodloužit interval mezi holením a užíváním Jenvoxu na více než 24 hodin. Čím déle, tím lépe - pokožka má více času na regeneraci po holení.
5) Nanést 1-3 hodiny před spaním a pak smýt. Musíte být ale v klidu, například ležet u TV. Většinou tato doba stačí pro dobrý účinek.


Pokud výše uvedené rady nepomohou, kontaktujte nás na info@protipoceni.cz a zašleme vám odlišnou verzi Jenvox Sensitive s jinou účinnou látkou zdarma, jak slibujeme výše. Jen dle křestního jména vás nejsem shopen dohledat.

Děkuji a s pozdravem,
Jan Vodička

 • 1 z 1 shledalo tuto recenzi přínosnou
Hodnocení 

Absolutní spokojenost.

Trpim nadměrným pocenim vlasové části hlavy a to tak, ze i při lehké námaze, jsem měla hned mokré vlasy. Po první aplikaci Jenvox jsem zaznamenala jen lehké zpoceni, po druhé už jsem měla i při námaze suché vlasy. Jsem šťastná jak blecha. Díky.

Hodnocení 

Jenvox Fast Sensitive

Kdyby šlo dát více hvězdiček, ráda bych přidala ????
Neskutečná spokojenost, prvně jsem zkoušela po zakoupení jen Jenvox,na který jsem měla alergickou reakci... Po zaslání verze Jenvox Fast Sensitive,super po dvou týdnech přestalo pocení,jak na obličeji,v podpaží,na zátylku... Ráda doporučím dalším, jelikož tohle jediné po všech snahách kupování veškerých přípravků mi pomohlo.Mohu normálně nosit všechny barvy triček,a to bez pocení ????????????????????

Hodnocení 

Zklamání

Zakoupila jsem na základě kladných recenzí bohužel musím říct , že účinek žádný . Od dětství trpím na pocení dlaní a nohou . Používala jsem přesně dle návodu ale žádné zlepšení nenastalo . Za mě bohužel nespokojenost .

Odpověď eshopu:
Dobrý den, děkuji za Vaši recenzi.

Jak slibujeme výše na stránkách, zašleme Vám zdarma odlišný gelový Jenvox s jinou účinnou látkou.

Ještě jednou děkuji za objednávku a s pozdravem,
Jan Vodička

Hodnocení 

Perfektní

Úplně jiná liga mezi antiperspiranty... Účinek je takový, že i na konci horkého dně člověk necítí své podpaží, které je suché, což s běžnými antiperspiranty z drogerie není dosažitelné ani velkým omylem.... Nemá smysl kupovat antiperspiranty z drogerie v porovnání s Jenvoxem. Je nesmírně důležité mít skutečně suché podpaží a pokud možno mít aplikaci jako poslední aktivitu před ulehnutím do postele. Používal jsem předtím přípravek Driclor, bohužel u něj se častěji objevilo podráždění. To se objevilo i u Jenvoxu, nicméně podotýkám: nebyl jsem 100% v dodržení naprosto suché kůže v podpaží. Za mě 5*

Hodnocení 

funguje

funguje, nemuís se tak často používat a i přesto působí

cena odpovídá kvalitě a když vezmu co stojí obyčejné deodoranty co takhle rozhodně nefungují tak se to jednoznačně vyplatí

Hodnocení 

Fast Sensitive

Po delší době použití mohu jen doporučit ,jsem spokojená děkuji

Hodnocení 

Nefunguje

Nefunguje.

Odpověď eshopu:
Mrzí mne, že vám Jenvox nefunguje. Nevím přesně, jakou máte verzi. Pokud máte Sensitive, ty obsahují nižší koncentrace účinných látek (ale zase je můžete výrazně lépe snášet). Nicméně právě pro tyto případy zdarma zasíláme verzi s vyšší koncentrací nebo odlišnou účinnou látkou, jak slibujeme výše na stránkách.

S pozdravem,
Jan Vodička

Hodnocení 

Svědění

Dobrý den, objednala jsem si tento vyrobek a neskutečně mě svědí pokožka. Co s tím?

Odpověď eshopu:
Dobrý den,
vyzkoušejte prosím tipy a triky, jak se svědění či pálení vyhnout:
1) Snížit nanášené množství. Stačí si máznout na prst nebo tampónek a pak jemně nanést. Jenvox je velmi účinný i v minimálním množství. Tato rada pomáhá nejvíce.
2) Přípravek nanášet na absolutně suchou pokožku, je dobré si místo řádně otřít ubrouskem nebo vyfénovat. Při fénování nastavte výkon na nižší stupeň, aby se pokožka vlivem horka opět nezpotila.
3) Prodloužit intervaly mezi aplikacemi. Nenanášejte Jenvox opětovně, když je již účinek dostatečný, ale vyčkejte opět do doby, kdy se objeví zvýšená perspirace.
4) Pokud vám to možnosti dovolují, snažte se prodloužit interval mezi holením a užíváním Jenvoxu na více než 24 hodin. Čím déle, tím lépe - pokožka má více času na regeneraci po holení.
5) Nanést 1-3 hodiny před spaním a pak smýt. Musíte být ale v klidu, například ležet u TV. Většinou tato doba stačí pro dobrý účinek.

Pokud to nepomůže, kontaktujte mne prosím a eventuálně vám zdarma, jak výše slibujeme, zašlu Jenvox Sensitive s odlišnou účinnou látkou, který snad již snášet budete. Je ale možné, že i tam budete muset dodržovat tyto tipy.

 • 0 z 1 shledalo tuto recenzi přínosnou
Hodnocení 

Jenvox fast sensitive

Jsem spokojena, zatím používám týden a úplně bez problému. Když nanáším pouze malé množství, tak štípe minimálně a "koláče" v podpaží zmizely :-)... Přeju si, aby to tak zůstalo. Dřív jsem snášela i klasický driclor, ale postupem času už to kvůli nežádoucím účinkům nešlo.

Hodnocení 

Jenvox Fast

Naprosto unikátní produkt. Toto je skutečný přípravek proti pocení, plní přesně to co slibuje! Je skvělý, strašně ráda jej doporučím ostatním. Jen doufám, že nezmizí z trhu. To se totiž skvělým produktům stává. Bohužel.
Nemá zápory!

Hodnocení 

bomba

jednoduchá aplikace
již při malém množství funguje
po pár aplikací je vidět výsledek

produkt nemá žádné negativní vlastnosti pouze snad jen to že sem ho neobjevil dřív.

Produkt sem bral jako takovou předposlední možnost. Nevěřil jsem moc tomu ale opravdu to funguje už po pár aplikací. Určitě bych doporučil pro všechny co mají problémy s pocením a stydí se za to nebo je jim to nepříjemné. Doporučuji verzi Fast než nealkoholovou řadu, ta mi funguje lépe.

Hodnocení 

Jenvox

Funguje úžasně! Už po 3 dnech žádné fleky od potu. Maličko štípe, ale to je jen drobnost. Daleko lepší než driclor. Funguje a jsem moc spokojena ! Objednám znovu až bude potřeba.

Hodnocení 

Bomba

Již po dvou použití je vidět výsledek.

Hodnocení 

Konečně sucho

Vždy jsem se hodně potila v podpaží. Neustále mokré kruhy, nehezké, zkoušela jsem xy antiperspirantů a deodorantů z drogérie, i pánských, které slibují stoprocentní ochranu proti pocení. Vím, že je normální se potit, je to přirozená reakce těla, ale já tím opravdu hodně trpěla. Neustále jsem nosila tmavá, černá nebo vzorovaná trička, kde nebyly fleky po pocení viditelné. Ale léto, to bylo vůbec utrpení, stačilo např. jen vyjít schody do bytu a hned jsem měla mokré fleky a brzy bylo krásné tričko na vyhození. Změnila jsem práci, kde mi je opravdu trapné, když natáhnu ruce a hned je vidět, jak jsem zpocená. Takže jsem si minulý týden objednala Jenvox. Používám pátý den a už první den (dle návodu nanešeno na noc) jsem byla celý den v suchu, nemohla jsem tomu uvěřit. Vytáhla jsem ze zadní části skříně trička a halenky, o kterých jsem si myslela, že už je nikdy na tělo nedám - kvůli ihned viditelným propoceným flekům. Jenvox je moje záchrana. Snad se vůči němu nestanu imunní a přípravek bude fungovat i v létě :-)

Hodnocení 

Janvox

Celý život bojuji s pocením a následně i zápachem nohou,ihned po prvním použití přípravku zlepšení a po dvou týdnech je pocení konečně pryč.Deodoranty zaberou na pár hodin,s Janvoxem mám nohy suché a hlavně bez zápachu. Vřele doporučuji.

Hodnocení 

Opravdu to fungujee

Opravdu to funguje

Hodnocení 

Opravdu to funguje

Již před spousty lety jsem zakoupil iontoforezu, která vyžaduje spoustu času při kůrách( ne že by to ve finále nefungovalo). Nehledě na to že baterie jsem nestačil kupovat. Už mě to prostě nebavilo a to brnění taky žádná hitparáda. Ještě lepšího výsledku a hlavně téměř okamžitě jsem dosáhl použitím Jenvaxu. Moc jsem tomu nevěřil ale skutešně to funguje. V podstatě jednoduše máznout a pak se nepotit. Žádné pálení co jsem tady četl jsem nezaznamenal. Já jsem velmi spokojen.

Hodnocení 

Opravdu funguje

Tento přípravek mi vyhovuje a funguje, jsem velice spokojená, velmi rychlé dodání.

Přidat recenzi

Jenvox 50ml Fast