Driclor 75ml - antiperspirant proti nadměrnému pocení

Driclor 75ml

490 Kč

Doprava ZDARMA od 3 kusů nebo od 1100 Kč!

Prodej Dricloru 75ml skončil. Nakupte stejný Anhydrol 60ml, který stejně účinný, obsahuje stejnou účinnou látku a používá se identicky.

Driclor je účinný antiperspirant proti pocení podpaží, nohou, rukou, dlaní, čela, krku, zad, hrudi a jiných míst. Účinkuje také proti zápachu.

Stejný Anhydrol 60ml >

Driclor 75ml není skladem

  • Při objednávce do 13:00 doručení do druhého dne Při objednávce do 13:00 doručení do druhého dne
  • Pokud nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze Pokud nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze

Co je Driclor

Unikátní přípravek vyvinutý speciálně jen proti pocení a zápachu. Je jedním z nejvíce používaných antiperspirantů na světě a je doporučován kožními lékaři. Driclorem snadno nahradíte běžné antiperspiranty a deodoranty, které nefungují. Můžete si regulovat pocení přesně dle vaší potřeby.

Driclor je cenově velmi výhodný, snadno se používá a je určený pro ženy a muže bez rozdílu. Není parfemován, tudíž můžete používat Váš oblíbený deodorant či parfém současně.

Běžné deodoranty k dostání v drogeriích slibují několikadenní ochranu proti zápachu a potu, žádný z nich však není schopný dostát svým slibům. Pokud nebudete spokojeni s Driclorem, vrátíme Vám peníze.

Kde je možné Driclor použít

Proti pocení podpaží, pocení rukou a dlaní, pocení nohou, pocení čela a obličeje, pocení krku, pocení zad a hrudi. Zkrátka všude tam, kde potřebujete, kromě vlasové části pokožky na hlavě. Driclor bezpečně působí na ústí potních žláz a omezuje pocení v místě aplikace. Působí také proti zápachu, jelikož se v místě výrazně sníží počet bakterií způsobující zápach.

Jak dlouho Driclor vydrží

Driclor se používá jen 2-3x týdně na noc nebo dle Vaší potřeby i méně. Naše velké 75ml balení Vám tak vydrží 9-18 měsíců!
Nezřídka slýcháváme zkušenosti zákazníků, že jim Driclor vydržel i 2 až 3 roky. Cenová úspora je pak oproti běžným antiperspirantům a deodorantům obrovská.

Srovnání

Driclor 75mlBěžný antiperspirant
Nanášené množství Minimální Velké
Účinek Až 7 dní 24 h
Frekvence použití 1-3x týdně na noc 1x denně
Balení vydrží 9-18 měsíců či déle 1-3 měsíce
Místo Podpaží, nohy, ruce, čelo a jinde. Kdekoliv lokálně. Podpaží
Účinek Funguje Rozporuplný, je často překryt levnou vůní.
Parfemace Bez parfemace. Za ušetřené peníze investujte do kvalitního parfému. Ano
Typ Kulička Kulička, sprej
Složení Jednoduché, účinné, přehledné (3 látky) Desítky látek
Stopy Nešpiní oblečení Může špinit oblečení či zanechávat stopy

Jak Driclor funguje

Antiperspirant Driclor bezpečně a dlouhodobě působí na ústí potních žláz, které zužuje, ale neuzavírá a neucpává. Tím dochází ke snížení pocení. Dále do těla či krevního oběhu se nedostává kvůli velikosti molekuly účinné látky; působí tak pouze na svrchní části pokožky. Díky tomu tak Driclor nemůže způsobit rakovinu, jak se někteří lidé zbytečně obávají.

Účinná látka také zabraňuje množení se bakterií, které způsobují nepříjemný zápach a odér.

Od kolika let se může Driclor používat?

Antiperspirant Driclor je možno používat od 12 let.

Návod k použití - příbalový leták

Způsob použití

Driclor používejte před spaním na noc, kdy jsou potní žlázy nejvíce v klidu.

Aplikujte na úplně suchou pokožku. Je vhodné vysušit místo aplikace ubrouskem nebo vyfénovat. Po nanesení nechte přípravek řádně zaschnout. Při použití v podpaží nedávejte ruce ihned k tělu.

Následující den ráno místo omyjte, poté během dne Driclor znovu neaplikujte, vyčkejte až na večer. Mezitím můžete použít Váš oblíbený parfém či deodorant.

První týden Driclor aplikujte 1x denně večer před spaním. Poté pouze 2-3x týdně dle vaší potřeby. Pokud se v prvním týdnu pocení sníží na Vámi požadovanou úroveň dříve než za 7 dní, můžete zkusit prodloužit intervaly nanášení.

Doporučení než začnete Driclor pravidelně používat

Při prvním použití, hlavně v podpaží, zkuste nenanášet plnou vrstvu, abyste se vyhnuli nežádoucím účinkům.

Driclor nepoužívejte na podrážděnou nebo poraněnou kůži.

Přípravek používejte na úplně suchou kůži minimálně 2 hodiny po koupeli či umytí. Čím delší odstup, tím lépe.

Dodržujte prodlevu nejméně 24 hodin po holení a depilaci míst, kam chcete Driclor aplikovat. Platí čím déle, tím lépe.

Místo aplikace je vhodné mít oholené pro lepší účinnost, ale není to podmínka. Dodržujte odstup min. 24h uvedený o bod výše.

Po každém použití dobře uzavřete uzávěr, aby se zabránilo odpařování alkoholu, který Driclor obsahuje.

Nežádoucí účinky

Driclor je velmi dobře snášen. Přechodně se může vyskytnout pálení či svědění kůže v místech aplikace.

Pokud se i přes správné dodržování pokynů nežádoucí účinky objeví, lze je snadno vyřešit snížením množství přípravku a prodloužením intervalů mezi aplikacemi. Stačí si máznout na prst či vatovou tyčinku a pak jemně nanést na požadované místo.

Kontraindikace

Nepoužívejte Driclor při známé přecitlivělosti nebo alergii na kteroukoli složku přípravku.

Upozornění

Přípravek není určen pro děti.

Neužívejte vnitřně, Driclor je určen pouze k zevnímu užití.

V případě použití na obličeji dávejte pozor, aby se Vám přípravek nedostal do očí nebo úst. Doporučuji si pouze máznout na prst, jemně nanést na požadované místo a nechat zaschnout. V případě zasažení okamžitě opláchněte vodou.

Driclor je hořlavina kvůli obsahu alkoholu, zabraňte kontaktu s ohněm.

Lahvičku uchovávejte víčkem vzhůru při teplotě do 25 °C.

Přípravek může po kontaktu s ušlechtilými kovy způsobit odbarvení.

Složení

Účinná látka: 20% hexahydrátu chloridu hlinitého. Pomocné látky: ethanol, čištěná voda.

Expirační doba

Je uvedena na spodní straně Vaší krabičky. Na skladě máme většinou Driclory s dobou trvanlivosti 3 roky. Roztok je velmi stabilní a překročení expirace nemá na účinnost přípravku žádný vliv.

Stiefel

Parametry

Objem
75 ml
Typ
roll-on s kuličkou

Mohlo by vás také zajímat

Everdry 50ml - antiperspirant proti nadměrnému pocení

Everdry 50ml

  • unikátní patentované šetrné složení
  • bez alkoholu
  • vhodný jako dárek
599 Kč
Anhydrol proti pocení - levnější náhrada za Driclor

Anhydrol 60ml

  • nejlepší poměr cena/výkon
  • 50% SLEVA oproti Dricloru 20ml
  • novinka na českém trhu
490 Kč

Recenze

Hodnocení 

24.07.2020

Produkt funguje, ale...

Prodej Dricloru 75ml skončil. Nakupte Anhydrol 60ml, který je cenově výhodnější, stejně účinný, obsahuje stejnou účinnou látku a používá se identicky. Za 490,- méně přípravku a je to dle obchodu výhodnější? Zajímavé. Jinak funguje perfektně, teda aspoň Driclor, na tohle jsem zvědavý.<br /> <br /> Odpověď obchodu: Děkuji za Vaši recenzi. Text u Dricloru 75ml jsem už upravil. Ceny se nyní budou měnit dle dostupnosti Anhydrolu a kurzu, který se nyní dost mění, takže někdy bude Anhydrol levnější a někdy stejně drahý. Nicméně platí to, že Driclor 75ml už není a nebude dostupný a tak srovnávat cenu s tímto přípravkem nemá moc smysl. V budoucnu plánujeme uvést na trh kompletně český přípravek se stejným složením jako tyto přípravky za dobrou cenu.

Hodnocení 

03.04.2020

Anhydrol

Driclor skončil a Anhydrol je cenově výhodnější??? 75 ml Driclor 469,- a 60 ml Anhydrol 390,- Nějak se mi zdá Driclor cenově výhodnější.... Odpověď obchodu: U Anhydrolu porovnáváme cenovou výhodnost s běžně dostupným malým 20ml balením, které seženete okolo 200-260Kč (7,50 - 10€), náš 3x větší Anhydrol stojí pouze (390Kč) 14,90€

Hodnocení 

18.09.2018

Driclor na nohy

Používám ho 3x týdně na nohy a jde vidět změna

  • 1 z 1 shledalo tuto recenzi přínosnou
Hodnocení 

30.08.2018

Driclor

Koupila sem 3 kusy kvuli sleve jeste pro kolegyne v praci a jsme nadsene!! Dekujeme. Skutecne funguje dle navodu jak se pise.

Hodnocení 

28.08.2018

Funguje, děkuji

Funguje do podpaží, kde ho používám pravidelně jednou týdně a také nárazově na nohy, když zrovna kvůli práci potřebuji být zavřený v pevných botách ve vedrech, které teď v létě byly. Na nohách se mi kvůli pak dělali velmi bolestivé potničky a takové minipuchýře, jakmile se zredukovalo pocení, kdy jsem se doslova v botách koupal a klouzal, tak se tyto následky zmírnily.

Hodnocení 

01.02.2018

Recenze z Heuréka.cz

Výhodná cena a větší balení

Hodnocení 

10.01.2018

Recenze z Heuréka.cz

Vcelku rychlé dodání. Opravdu skvělé výhodné velké balení.

Hodnocení 

27.10.2017

Recenze z Heuréka.cz

Nevěřila jsem, ale opravdu funguje :-)

Hodnocení 

25.09.2017

Recenze z Heuréka.cz

CENA - KOMUNIKACE - BLESKOVÉ DORUČENÍ. VÝROBEK OPRAVDU FUNGUJE. Léta trpím velkým pocením hlavy,čela a zad - mezi lopatkami, celoročně, v zimě furt mokrá hlava a záda, a samozřejmě vždy ofouknu a nastydnu. Nevěděl jsem co s tím, jak kdybych vylezl z potoka. I když jsem nevěřil ale zkusil DRICLOR, snad pomůže, maximálně přijdu o pár stovek. Opravdu fungoval už po prvním použití - NEKECÁM - hned jsem objednal sadu tří kusů. Používám týden a týden nevím co je to mít spocenou hlavu a záda. Výrobce uvádí že nefunguje ve vlasech, podotýkám že jsem do hola - trojkou. Někdy trošku štípne, možná špatně opláchnu ale to vůbec neva, hlavně že nechodím s mokrou hlavou. FAKT MŮŽU DOPORUČIT - OPRAVDU MI DRICLOR POMOHL HNED - NEVÍM CO JE TO MÍT SPOCENOU HLAVU A ZÁDA.

Hodnocení 

27.08.2017

Recenze z Heuréka.cz

Velmi dobrá cena, vyplatí se i když se platí poštovné, obrovská úspora oproti lékárnám, výrobek stejný.

Hodnocení 

21.08.2017

Recenze z Heuréka.cz

Komunikace s tímto obchodem, je velice rychlá a milá, rádi poradí či pomůžou. Co se produktu týče - spokojenější být nemůžu a za to děkuji :)

Hodnocení 

02.08.2017

Recenze z Heuréka.cz

Rychlé dodání, druhý den po objednávce. Driclor působí okamžitě. Konečně suché podpaždí. Užasné doporučuji!!!!! Použila jsem asi 3 krát po sobě a už týden nepoužívám a stále suché podpaží. SUPER!

Přidat recenzi

Driclor 75ml